Історії мам

Мій найбільший фанат і найкращий друг.
Мій Дім – Моя EVA

Автор: Людмила Конотопченко

Мій найбільший фанат і найкращий друг.

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Для кожної людини щастя має своє особливе значення. А щастя моєї мами – це я, син Вадим, мені 11 років. Завдяки мамі я досягаю успіхів та отримую нагороди серед флорболістів. Це командний вид спорту, різновид хокею з м'ячем, його ще називають "хокей у залі". Мама подорожує разом з моєю командою у різні міста України, отримує новий досвід і перемоги, адже вона теж займається флорболом. Працюючи у мережі Єва керівником магазину, мама має змогу проводити занняття по флорболу для інших діток. Для неї головне, щоб її дитина і всі діти планети були здоровими. Вона допомагає зрозуміти діткам, що спорт - це здоров'я. Навчає їх що таке командна гра, адже у такому виді спорті це головне. Радіє разом з нами здобутим перемогам – звання "Чемпіони України", срібні та бронзові призери, кубок України у місті Києві - це була надзвичайно нелегка перемога, але ми це зробили. Мама казала, що це велика честь для неї, коли її вихованці отримують такі нагороди. Вона «Супер мама тренер»! Це ще не всі досягнення моєї мами, вона переборола страх, сівши за кермо автомобіля та отримала посвідчення водія. Я нею дуже пишаюся! Головне мати ціль і бажання і в житті можна все досягнути. Попереду в неї багато ідей: навчитись дайвінгу, скорити вершини Карпат, стрибнути з парашутом.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Бажання творити і розвиватися заради сина, рідних і їхнього щасливого безхмарного майбутнього. Бажання вдосконалюватися та досягати нових вершин відіграють велику роль, а я її ще більше надихаю і підтримую.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Мама - найдобріша, найдорожча, найрідніша людина у світі. Про неї я думаю з ніжністю в серці. Вона завжди підтримає, допоможе, дасть пораду.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мріє подорожувати світом зі мною. Хочеться їй подарувати незабутню подорож по вечірньому Парижу. Мріє показати мені не тільки Париж, а й весь світ.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Вона повністю відповідає значенню свого імені "Людмила" - "мила людям". Теплота й турбота - ось її головні риси. Добра і справедлива, ласкава і серйозна, смілива і ніжна, сильна і чуйна, і ще, ще.... І все це разом, одночасно! І кожен раз вона нова і різна. Вона найкраща, тому що встигає приділити увагу всім: синові, батькам, друзям, діткам, колегам по роботі. Показує приклад, що може поєднати улюблену роботу і займатись спортом з дітками. Вона "Супер мама тренер", тому заслуговує отримати звання "Мама року".

X
X