Історії мам

Бабуся, якою захоплююcь та люблю
Супербабуся

Автор: Олена Пишко

Бабуся, якою захоплююcь та люблю

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моїй бабусі - 92. За плечима - праця, мудрість і війна. Слухаючи історії з її життя, стає моторошно від того як людина пережила тяжкі воєнні дитячі роки, а згодим, тяжко працюючи, залишилася сильною, не "впавши духом". В наші часи людство часто стикається з поняттям "депресія", а такі люди як моя бабуся ніколи не потрапляли в полон сутності цього поняття. Із величезною цікавістю слухаю розповіді про її шкільне життя. Адже моя бабуся була єдиною відмінницею на всю школу в ті часи. Неймовірно талановита та розумна допомагала мені з вирішенням шкільних завдань. Її малюнок " Різдвяна ніч у селі" досі зберігаю. Адже він для мене залишається приємним спогадом про дитинство та частинкою сімейного архіву. Моя бабуся вміє все: смачно готувати, в' язати спицями, гачком, вишивати хрестиком, зробити красу в будинку, саду, огороді та квітнику. Квіти - це її стихія.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Стимулом життя є діти, онуки та правнуки. Бабуся ні хвилинки не може жити без праці. Мабуть, тому й послав їй Бог стільки років. Вона завжди бажає лише добра для людей. 


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Я дякую тобі, моя бабусю, за все найкраще у житті: молитву, виховання, любов, що прищепила до Бога, церкви та людей; за ті всі блага, що створила, постійно дбаючи про них; а ще за радість щиру успіхам усім моїм. Справ добрих не злічити, не пригадати їх усіх. А ще я дякую тобі за маму, яка огорнута любов'ю твоєю була завжди. Як квіточку її оберігала й допомагала їй завжди в житті. Ти добра, чуйна, щира, працелюбна... І кожне слово суть переповнює свою. А ще ти сильна, бо рано залишившись сиротою, не здавалась, а далі таврувала шляхом складним своїм. (Авторське)


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мрія моєї бабусі - добробут онуків та правнуків. Її напутні слова "Бережи себе і буде все" для мене є життєвим дороговказом. Звичайно, хочеться дарувати більше своєї уваги.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

У моєї бабусі зібрані всі найкращі риси та цінності, притаманні людині. Любити дітей, онуків, постійно працювати і навіть зараз, у свої 92 роки, вязати спицями носочки для правнуків - це можуть не всі. До того ж читати газети без окулярів. Пишаюся тобою, моя рідненька! Ти - найкраща! За тобою визнання!

X
X