Історії мам

Сім’я
Успіх

Автор: Олеся Кульчицька

Сім’я

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя мама дуже розумна жінка і наскільки я пам’ятаю, то вона завжди займала високі посади там де працювала і завжди була найкращою . Зараз вона керівник магазину, але вона не зупиняється на місці. В її планах переїхати в більше місто, і там піти на підвищення.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

За останніх пів року мама скинула близько 15 кг, вона каже, що кожна жінка повинна себе любити, і тоді її полюблять вже всі інші. Але в схудненню змотивувала маму я. Так як з 12 років я займалась моделінгом(це також мамина заслуга) і брала участь в конкурсах краси, де завжди була поряд зі мною моя мама, і прийшов момент, коли вона захотіла кардинально змінитись) ще й цього року я закінчую 11 клас і вона хотіла на моєму випускному бути найгарнішою, для себе і нас з братиком.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Вона наш з братом ангел охоронець, завжди прийде на допомогу і закриє від усього злого. Мама – це та людина на яку я рівняюсь. Дякуємо їй за те, що вона робить усе для нашого щастя.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Наша мамуся мріє про власну квартиру, тому вона впевнено йде до своєї цілі, і, думаю, ближчим роком мама здійснить свою найбільшу мрію власними силами.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Минулого літа у нас в сім’ї сталось горе... Раптово на відпочинку помер наш з братом татко. Це був дуже важкий для нас період, який досі не закінчився. Ми залишились повністю на маминій відповідальності, але навіть це її не зламало. Мені 17, братику 12, мамусі 33, і не дивлячись на такий молодий її вік – вона дає нам усе можливе і обеспечує нас сама, щей допомагає нашій бабусі. Вона в нас дуже хороша, любляча і добра.

X
X