Історії мам

 Найкраща
Сімейний затишок

Автор: Софія Каба

Найкраща

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя мамуся завжди підтримає і розуміє в будь який момент.Зажди турбується про нас.Найголовніші моменти життя вона завжди готова допомогти.Я вважаю що вона дуже смілива.Навідь коли я була в пологовому вона тримала мене за руку и була першою хто побачив народження мого сина.Матуся в мене найкраща!!!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Розуміння що є рідні які потребують її посмішки,обіймав та слова підтримки.А також риси характеру наполегливість,працездатність,витримка.Вона найкраща !!!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Найголовніше в житті будь якої людини є мама.Вона завжди поруч,навіть коли вона не близько Матуся в наших серцях.Моя мама найцініше що є.Її дотик,її посмішка,її слово дуже важливє.Вона виховав двох донечок і завжди прослуховували до нашої думки.Але направляла нас на вірний шлях.Найголовніше що вона дуже кохана матуся.Ми її дуже кохаємо!!!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Я дуже хотіла подарувати її відпочинок.Вона мріє побувати в Венеції. Вона завжди працює.І навіть якщо вихідний домашні клопоти не дають змоги відпочити.Бо бути мамою це тяжка праця 24/7. Без вихідних.Дуже хочу зробити її щасливою и хай її Очі Сяють Завжди!!!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Я хочу щоб всі в світі знали що Мама найголовніше в нашому житті.Але моя мама найкраща.Не в кожного є така смілива жінка яка понад усе хоче буди підтримкою завжди.Навідь в тяжкі моменти життя найголовніше триматися за руки і вірити в краще.Моя матуся дуже гарна,добра,розуміюча,турботлива.Я радію що моєю мамою стала саме вона.Моя Матуся-Найкраща!!!

Зажди турбується про нас.Найголовніші моменти життя вона завжди готова допомогти.Я вважаю що вона дуже смілива.Навіть коли я була в пологовому вона тримала мене за руку і була першою хто побачив народження мого сина.Матуся в мене найкраща!!!

X
X