Історії мам

Наша бабуся Тетяна- красуня оптимістка
Супербабуся

Автор: Оксана Вікторова

Наша бабуся Тетяна- красуня оптимістка

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Наша мама і бабуся - унікальна! Вона завжди сповнена енергії та оптимізму, встигає зробити безліч справ та ще і одночасно. Іноді вона каже, що якби потрапила на безлюдний острів - то і це би її не злякало, вона би впоралась. Але ж ми того звісно не хочемо!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Надихають нашу маму і бабусю працювати над собою її діти та онуки. У неї 3 дітей і 7 онуків (4 онуків у Харкові, а 3 - у Рівному). Саме для них вона викладається на повну, для них вона готова експерементувати. Та, найбільше, мабуть, її надихає наш тато і дідусь. Це красивий мужчина, в минулому моряк, співак, дирижер. Вони з бабусею чудова пара. Все роблять разом і підтримують одне одного. Я думаю, це іі найбільший скарб.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Відразу спадає на думку, що бабуся дуже мудра. Вона з малечку привчала нас до самостійності, щоб ми вміли приймати рішення. Ніколи не «панькалася». Звісно, більшість людей скаже про своїх батьків найкращі слова. І якщо потрібно описати словами присвяту до книги, я б сказав так: «Ніколи не забувай, хто ти насправді, бо саме це твій квиток у світле і щасливе майбутнє».


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Багато людей мріють про матеріальні речі. Це не про нашу бабусю. Найбільший подарунок для неї - це коли уся родина разом, коли поруч діти та онуки і на їхніх обличчях щасливі посмішки. Тому ми, діти, обов’язково приїдемо з різних куточків Украіни, зі своіми родинами, на її нагородження. І це буде величезне свято для неї.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Наша мама і бабуся гідна цього красивого звання Супербабуся, бо вона одна з мільйонів жінок, які щодня несуть у цей світ добро, красу, позитив і віру у краще майбутнє.

X
X