Історії мам

Мій янгол-охоронець - моя мати
Сімейний затишок

Автор: Софія Фесенко

Мій янгол-охоронець - моя мати

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Вона мене підтримає у різних, і навіть надзвичайно складних ситуаціях. Попри всі негаразди й можливі проблеми на роботі вона намагається знайти час на моє виховання і сімейне дозвілля. Коли я була у початковій ланці школи, моя матуся вичавлювала з себе всі соки, щоб допомогти мені розібратися з задачам чи якимось іншим домашнім завданням.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Я вважаю, що її сім'я. А взагалі, "працювати над собою" це абстрактне поняття і воно має декілька формулювань. Працювати над собою в плані здоров'я, зовнішнього вигляду, психологічного стану.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Риси характеру: добра, співчутлива, безкорислива, вірна ( не бросить у біді ), турботлива, креативна у всіх сенсах (готування, проведення вільного часу разом з родиною), щира, чесна, присутнє почуття гумору, що немало важливо.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона дуже сильно мріє про подорож до країн Європи зі своєю сім'єю. Я б дуже хотіла би подарувати їй саме це, бо вважаю, що це дуже гарний досвід й чудове проведення часу, яке, я впевнена, змогло б дати нам змогу покращити, і без того прекрасні стосунки.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Попри всі негаразди й можливі проблеми на роботі вона намагається знайти час на моє виховання і сімейне дозвілля. Коли я була у початковій ланці школи, моя матуся вичавлювала з себе всі соки, щоб допомогти мені розібратися з задачам чи якимось іншим домашнім завданням.

Мені здається, що саме вона повинна отримати це звання, бо моя мама найкраща із всіх найкращих у світі! А всі інші причини я вже розповіла вище)

X
X