Історії мам

Моя Геройка - найкраща мама у світі
Велике серце

Автор: Уляна Логойда

Моя Геройка - найкраща мама у світі

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Знаєте, можна багато чого розказати про людину, яка подарувала тобі, життя, яка навчила тебе ходити, навчила тебе всьому, чого лише може мама, тому що це її стихія, стихія кожної жінки подарувати комусь життя, світу нову особистість, вона є моєю Геройкою, моїм взірцем сильного характеру, виваженості і мудрості, мама, яка самостійно виховала трьох донечок, яка завжди була принциповою і загартовувала нас до всіх життєвих ситуацій, проявляла у нас найкращі почуття, - почуття людяності, доброти, підтримки, поваги, цілеспрямованості і терпіння! Всьому свій час! Наш рушійний стимул рухатися вперед! Це така людина, яка заряджає! Це той мотиватор, який націлює на недосяжні висоти, а ми робили їх осяжними! Кожна жінка вона свого роду Геройка нашого часу - вона піклується про свою родину, працює, встигає все прибрати, приготувати, а ще хоче бути красунею, загалом універсальна, так нам легше адаптуватися до життя! Ось і моя матуся є тією універсальною Геройкою! Пишаюся нею!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Для того, щоб вона працювала над собою або добилася чогось у своєму житті, її стимулом завжди були ми - донечки, її родина! Для неї це є завжди на 1 місці! Взагалі, дітки - це та рушійна сила для жінок, яка стимулює їх до всього у житті, щоб їхні дітки ними пишалися і захоплювалися! Приведу звичайний життєвий приклад з дитинства, школа, осіннє свято, домашнє завдання - приготувати якийсь осінній шедевр з дарів осені, мамуся весь день на роботі, стомлена прийшла з роботи і тут я, допоможи, не знаю, не вмію, а мама все вміє, і сидить зі мною і допомагає у створенні осінньої композиції, таке мабуть у кожного було, у мам немає вихідних, це відважні трудоголіки, які працюють 24/7, не покладаючи рук і сил. От такі вони мами, які надихає своїх дітей!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Це мабуть були б найкращі слова вдячності, слова підтримки і турботи, любові, бажання їй безмежного здоров'я! Це насамперед заслуга кожного з нас існування - мама! А ще хочеться, щоб вона завжди була посміхнена, щоб її волоссячко не так швидко покривалося сивиною, щоб вона була такою енергійною і життєрадісною як є зараз! Як сказав, один всесвітньо відомий психолог, діти - це віддзеркалення наших батьків, моя мама заслуговує тільки найкращих слів!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона мріє про те, щоб її донечки були щасливі, кохані і посміхнені, для неї це найбільше щастя! А взагалі я б хотіла їй подарувати якусь подорож, щоб вона відпочила, щоб вона відчула себе на повну силу, щоб відчула радості релаксу, нової енергії, тепла, чогось нового для себе! Щоб вона відчула себе справжньою зіркою!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Однозначно, що вона для мене найкраща, адже вона моя мама, моя зірочка, мій стимул в оберіг! А мама року - це лише доказ того, що вона найкраща, це доказ того, що вона заслужила це звання, тому що вона заради благополуччя і щастя своєї родини пожертвувала всім у житті і завжди добивалася всього заради нас! Повірте, виховувати трьох доньок самостійно надзвичайно важко, як матеріально так і морально, адже ти поєднуєш декілька робіт, сім'ю, і взагалі забуваєш за своє здоров'я, головна ціль - ми, її доні, які завжди чекали її з роботи, які вчилися вже з маленького дитинства як треба бути самостійними, як бути цілеспрямованими, відважними і насамперед не забували про найкращі якості людини - бути добрими, щирими і завжди готовими допомогти!!! Одним словом, матуся гідна цього звання! Ми Пишаємося нею і завдячуємо їй всім! Вона наша Геройка! Наше тепло, опора і підтримка! Наша мамочка!!

X
X