Історії мам

 Найрідніша ,найкраща та найдобріша серед людей,люба мама
Сімейний затишок

Автор: Мар'яна Гавриляк

Найрідніша ,найкраща та найдобріша серед людей,люба мама

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Найбільшим досягненням кожної з мам на Землі є її доброта та любов. Кожна мама та дитинка-це таємниця, це незбагненний світ взаємної любові.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Сам Бог надихає всіх мам.Без цієї таємниці Бога та природи не було б життя на Землі.Всі живі істоти мають мам,рідненьких та найкращих.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Ніхто не є досконалий.Але найбільшою любов'ю є любов матері. Ми всі різні особистості,але турбота і любов мами -це найбільша взаємна любов у світі.Опіка та солодкість маминої любові гріє маленьку дитину.Мудрість маминої любові гріє нас у дорослому віці.Дай Боже кожному народові хороших матерів і світ не пропаде,не самознищиться.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Свою любов,бо кожнісінька мама-це ангел для своєї дитини. Друзі,шануймо наших мам ,бо мама-це Боже диво,яке не можливо збагнути.Материнську любов можна лише відчути.Це почуття доброти,захвату та неймовірної взаємної ніжності.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Я маю щастя мати маму та бути мамою.Змінюються покоління.Від початку людства триває ця зміна,продовжується життя на Землі,але таємницею існування всього живого є материнство.Любов та опіка,самопожертва мами-є великим даром.Любім один одного,шануймо матерів. Моя мама -ангел.Її ім'я є Мирослава.Проста,але вимоглива жінка.І я є ангелом для неймовірної дівчинки-Анни-Марії.Любім один одного,шануймо своїх матерів,бо де мир процвітає,там Бог перебуває. Моя мама ангел-

X
X