Історії мам

Найкраща мама 5 донечок!
Велике серце

Автор: Ксенія Єршова

Найкраща мама 5 донечок!

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя мама дуже активна та амбіційна. В неї завжди багато ідей,мрій і бажань. Вона багато чого вміє! Вона професіонально робить зачіски і дуже різні косички (в неї навіть сертифікат є про це)! Робить непогані фотографії. ДУЖЕ смачно готує! В нашому домі завжди панує мир і щастя! Моя мама разом с татом дуже добре нас виховують (мене і моїх сестер)! Завдяки їй я з сестрами почали професійно займатися музиці (а саме гри на скрипці) . Також моя мама дуже полюбляє саджати фрукти і овочі на городі.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Я думаю, що працювати над собою її надихає любий чоловік і донечки! Заради нас вона готова зробити будь що! Вона нас дуже сильно любить!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Сказали, що мама найкраща, найкрасивіша у світі, найдобріша, краще неї нікого у нашому світі немає для нас! Щоб можно було якось описати нашу маму, можна тільки заспівати пісню, присвячену їй!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона мріє про власний великий будинок з великим садом, деревами, городом! Також мріє про новий, великий автомобіль, щоб уся родина помістилася!)) Мама дуже мріє, щоб її дітки в майбутньому стали успішними і великими людьми та найкращими музикантами! Я би дуже хотіла їй подарувати і дім, і машину, і все що вона сама побажає, тому неодмінно буду старатися, вчитися, щоб заробити багато грошей і подарувати їй все, що вона так хоче!!!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Бо вона мама - герой!!! Ви навіть уявити собі не можете, через що вона пройшла за все своє життя. Через що вона змогла пройти заради своїх дітей! Заради своєї родини! Я вважаю, що вона повністю достойна звання "Мама року" ! А найголовніше те, що навіть коли були якісь проблеми з грошима, проблеми в країні - наша мама завжди оберігала нас від усіх негараздів, зберігала позитив та вчила молитися Богу і вірити у найкраще! Моя мама завжди робить так, щоб у її донечок завжди все було! Купує кращий одяг, готує дуже смачні страви! А головне, що для кожної донечки завжди у неї є час допомогти, поговорити, підказати та подарувати свою любов та увагу! Моя мама - герой! Вона найкраща! В її серці любові більше ніж у будь кого! І моя мама достойна всього найкращого, а також звання "Мами Року"!

X
X