Історії мам

Наша матуся-наша душа, наше натхнення, наше життя
Сімейний затишок

Автор: Юлия Соболева

Наша матуся-наша душа, наше натхнення, наше життя

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Матуся наша повністю віддає себе у вихованні своїх дітей, онука, Вона завжди ставить в пріоритет нас, свого улюбленого онука, іноді гедь не залишаючи часу для себе і своїх інтересів. В матусі нашої ніколи немає поганого настроя, вона завжди надихає нас на позитив. Мати- це наш стимул до великих досягнень у житті.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

На мою думку, натхненням моєї матусі завжди Була і буде родинна, вона завжди каже что якщо, є спокій і лад у родині, то буде спокій і натхнення по життю.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Я вважаю, що діти назвали би її Людиною з великої літери. Бо вона завжди прийде на допомогу , коли іншій людині погано або вона потребує підтримки. Я гадаю, що всі самі теплі і самі приємні слова були би у присвяті до книги про її життя. Хто як не Мама заслуговує на шану і похвалу ?


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мабудь, найзавітнюшою мрією є щастя і здоров’я її рідних. Якщо, відповісти на питання, що б хотілось подарувати, то це беззаботнє життя, в якому немає проблем і труднощів. Це підтримка, як в матеріальному так і в моральному стані.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Розповівши одну історію, я гадаю, що буде зрозуміло, чому саме це звання. Народивши онука, під час пологів було дуже багато труднощів, родові травми та інше. Після чого довгий шлях, реанімація, потім патології. Навіть незважаючи на те, що моя матуся живе в іншому місті і в неї також є родина, мій маленькій брат, Работа, вона не роздумуючи звільнилась з роботи і приїхала на допомогу мені. Скільки зусиль і скільки сил вона залишила помогаючи. Завдяки їй і її підтримці, моя дитина здорова та счастлтва. Я завдячую своїй мамі усім чим маю. Моя мама - мій герой

X
X