Історії мам

Универсальная мама
Натхнення

Автор: Тетяна Ярмак

Универсальная мама

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Я завжди дивуюсь своїй мамі. Вона прям невгамовна, але в доброму сенсі! Ранок мами починається о п'ятій годині ранку. Вона готує нам з татом сніданок і збирається на роботу. До роботи їй їхати хвилин сорок автобусом. Мама працює вчителем-логопедом в районному інклюзивно-ресурсному центрі. Працює там до обіду, а потім їде на свою другу роботу до міського Центру дитячої та юнацької творчості, там вона є режисером дитячого театру, який 17 років потому організувала моя мама( вона за першою освітою актор театру та кіно). Театр відвідує багато дітей від 6 до 17 років, приблизно 70 чоловік. Постановки її вистав неімовірні, сучасні та цікаві! Сам дуже люблю дивитися репетиції, а потім те, що виходиь в результаті. Після роботи в театральному у мами починається приватний прийом дітей з вадами мовлення( за другою освітою мама логопед, до речі отримала вонаїї два роки потому, а практикує вже трохи більше трьох). Робота логопеда мамі дуже подобається, вона живе логопедією, свідченням чого є постійний саморозвиток на семінарах, тренінгах,і, до речі, цього року вона має отримати диплом магістра корекційної освіти за спеціальністю логопед. А ще вона викладає акторську майстерність в одному хореографічному колективі, куди також з задоволенням завжди іде. Мама активна в складі батьківського комітеті мого класу як постійний організатор вселяких цікавих проектів, подорожей. А ще є дача, на якій вона може і копати і сапати,ну і робити вселяку огородню справу. Ось і зараз, поки я це пишу, вона працює над одним своїм новим освітньо-культурним проектом для школярів, про який поки нікому не розказує, а перед цим готувала смачну вечерю. Звичайно, що на мене у мами знаходиться час, ми можемо разом кататися на велосипедах, їздити на море, ходити на фільми, які подобаються мені+вона, незважаючи на те, що я вже у 9 класі, ретельно контролює моє навчання- які там мої успіхи, чи зробив я домашку... Одним словом універсальна! P.S. Припускаю, що міг щось забути написати.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Я вважаю, що, в першу чергу, її надихаю я. Її надихають діти, з якими вона працює і які можуть завтра прийти і звернутися. Усіх вислухає, до всіх має індивідуальний підхід. А я завжди осторонь милуюся, коли мама ідучи коридором школи потрапляє в гарячі обійми купи дітей, які її зустріли.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Мама-приклад, мама-мотиватор, мама-сила і рух вперед, мама-натхнення!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Цього року мама мріє відкрити свій власний логопедичний кабінет, який згодом стане логопедичним центром. Хотілось би подарувати відпочинок на морі, бо вона його любить, а ще подарувати автомобіль, щоб вона не била свої ніжки і швидше, не чекаючи на зупинці автобус, їхала додому!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Бо мама заслуговує цього звання і не лише цього року, для мене вона кожен рік-мама року, бо кожен рік з мамою незабутній. А ще, я гадаю, що визнання для неї буде ще одним кроком і мотиватором ля майбутніх звершень!

X
X