Історії мам

Фантастична жінка на теренах буденного життя
Сімейний затишок

Автор: Мар'яна Дубовик

Фантастична жінка на теренах буденного життя

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Перелік досягнень матусі чималий і він вимірюється не грамотами,кубками чи оскарами, а життєвими звершеннями. В юні студентські роки їй вдалося вміло поєднати відмінне навчання, підробіток та виховання маленької розумниці без відриву від навчального процесу та сторонньої допомоги. Після випуску послідував переїзд, самостійна побудова та облаштування сімейного гніздечка. 90-ті та життя в селі скорегували плани на омріяну кар’єру, однак вдалося уміло пристосуватися до нових викликів і освоїти геть інші навики. Гідно витримали тендітні плечі звалену ношу великого господарства та появу мега-енергійного синочка. Окрім ніжної материнської турботи, безмежної любові, віри та підтримки в будь-якій ситуації наділила своїх дітей такими значущими людськими якостями як чесність, щирість, відданість своїй справі. Велике щастя не просто народити, викохати дітей, а й допомогти їм віднайти саме своє призначення, не нав’язавши нереалізовані власні чи суспільно прийняті. Наша мама вчасно розгледіла талант кожного з нас та сприяла його розвитку. Так жоден концерт доньки не обходився без недоспаних ночей над костюмами та веселими репетиціями. Син гордо заявив у своєму інтерв’ю, що першим тренером була саме його мама, яка після виснажливого дня знаходила час та сили грати в футбол і надалі вболівати та безтямно радіти кожному забитому голові. При цьому не розгубила себе і виливала свою душу в поезії, вишиванках, іконах, квітах, і продовжує чарувати молодістю тіла та душі. Матуся зберегла та примножила ніжність стосунків і за декілька днів в гармонії та в радості ми сімейно будемо святкувати 30 років подружнього життя наших батьків. Саме це і є найбільшим щастям та досягненням!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Моя матуся надзвичайно енергійна жінка, живчик, людина, що не знає втоми. І це дійсно так, якби не звучало містично, і ні, вона не робот- моторчик. В чому ж секрет? А відповідь проста, пізнати себе, свої ресурси і віднайти способи відновлення та натхнення. У моєї мами їх дуже багато і в різні періоди життя вона відкривала для себе все нові і нові. Вона вміє влучно римувати і виливати свої почуття в поезії;має гарний голос і вміє співати, особливо милозвучні українські пісні; вишиває сорочки, рушники та ікони; оздоблює одяг; в’яже спицями та крючком; захоплюється квітами і перетворили наш дім та подвір’я в справжній ботанічний сад) Зовсім нещодавно в неї з’явилася маленька муза внучка для якої матуся вже встигла пошити та вив’язати наряди та іграшки, забавки. Також мама постійно розвивається в кулінарії, ЗОЖ, психології та б’юті сфері. Окрім цього вона духовна та віруюча людина. Та головне джерело натхнення та сил - це любов з якою вона завзято береться за всі справи.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Без перебільшень можу сказати, що моя матуся - це жінка з великої літери,людина високої організації та сили волі, золоті невтомні руки, скринька знань та мудрих порад та просто красуня з відмінною фігурою. Вона відважно та безстрашно приймає виклики долі, робить висновки і постійно розвивається. Це просто фантастична жінка, яка своїм прикладом доводить, що не треба бути в ідеальних умовах щоб бути успішною, власне щастя - в наших же руках, а ключем до всього є щира любов.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Життя сповнене турбот та переживань, однак надзвичайно важливо вміти розслаблятися, переключатися та відновлюватися. Тож найкращим подарунком для матусі б став сюрприз, що дав би її можливість відкинути всі думки та хвилювання і дозволив би релакснути наповну, переключитися та відчути себе центром всесвіту, роковою красунею. Безцінним подарунком, та втіленням мрії в так званий ювілейний медовий місяць подружнього життя стане подорож батьків на море та можливість доторкнутися до святих місць.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Мама...таке тепле, ніжне і рідне слово, однак всю його глибинність, цінність та безмежність мені вдалося осягнути лишень декілька місяців назад, коли в різдвяну ніч сама здобула цей почесний статус) Гадаю, що це лишень початок етапу прозріння та надіюсь, що зможу гідно віддячити за безмежний океан любові, турботи та підтримки моїй безцінній матусі) Декілька днів назад мала вже змогу посіяти паростки подяки в день народження мами, однак так хочеться дивувати, радувати та дякувати не тільки в єдиний день у році. І саме в цей момент досить символічним для мене стало натрапити на рекламу прекрасної ініціативи від Eva, що породила в мені бажання поділитися історією про мою гордість та втіху, мою неньку. Більше всього хочу, щоб в такий тривожний час для всього світу ми черпали сили, натхнення та віру саме з досвіду дивовижних матусь і прагну того, щоб приклад моєї мами зміг надихати не лишень нас, найближчих, а й значно більшу аудиторію. Цим варто ділитися, адже саме так ми зможемо змінити світ на краще! Найбільшою радістю та щастям стане можливість в чесній, відкритій боротьбі заслужити почесне звання «Мама року» за свої життєві досягнення та звершення.

X
X