Історії мам

Гімн нашому янголу
Сімейний затишок

Автор: Ольга Коломиец

Гімн нашому янголу

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Хочу відкрити Вам двері до життя нашої родини, де головою є МАМА - Ніна. Надзвичайна, казкова жінка, яка своїм життям щодня доводить, що родина - надзвичайний подарунок долі, найзатишне місце на планеті Земля - наш дім, бо кожний см його площі тримається в її руках, а атоми повітря насичені ароматами всеохоплюючого кохання до всесвіту. Ми виходим за стіни домівки, проте ці молекули любові, доброти та щастя супроводжують нас повсякчас. Неймовірна сила кожного разу жене нас у цю разкову домівку, яка завжди зустріне нас теплои і наповнить промінями щастя. Яногли серед нас і мі це точно знаеєм, бо для каждого з нас мама - це людина, яка віддала все найкраще. Цу наша добровільна служниця, яка ніколи не запитає про вдячність - все, що вона потребує - це наша любов.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Найкращими мотиваторами для матусі є діти! Вона завжди підтримує нас у починаннях та робить усе, аби не пасти задніх навіть у тих справах, які ніколи у житті не робила) Наприклад, теж з нами дотримується посту, займається спортом та робить б''юті- процедури.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Говорити про найдорожчу людину у світі можна багато, але закцентую увагу на декількох моментах. Моя мама турботлива, адже постійно думає про інших, в''яжучи кожного дня шкарпетки для рідних та близьких, аби їх ноги були у теплі. Моя мама сором''язлива, адже слова подяки за добро вона приймає, ніяковіючи. Моя мама прямолінійна та справедлива, бо може критикувати і казати правду, яка дійсно відкриває очі Моя мама вродлива! І це знаю не лише я, мій батько та родичі, а й люди, які роблять компліменти їй просто на вулиці! А вона, знову ж таки, шаріється) А ще моя мама прекрасний кухар, порадниця, друг, людина, яка знає відповіді на всі питання та вміє робити все! Вона НАЙКРАЩА!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Подарунок, про який вона найбільше мріє, онуки! Протое вона, звісно, розуміє, що на все свій час і все обов''язково здыйсниться вчасно. Наспрвді моя матуся наділена величезним даром радіти кожній хвилині та розуміти, що життя - це дарунок в усіх його проявах. Вона обожнює сюрпризи і, хоча ми постійно щось вигадуємо, вона завжди до них не готова і не очікує АЖ такого. Це неймовірно приємно і красномово свідчить про те, що вона надзвичайно відкрита людина. Цього березня вона відсвяткувала ювілей - 60 років і ми з сестрою прийняли рішення кожного місяця дарувати нашій найрідніший людині надзвичайні враження. Чудовим (а найважливіше - неочікуваним і тим більш приємнішим) подарунков для неї б стала номінація в конкурсі "Мама року" - це своєрідний "Оскар" для кожної жінки, котра має найважливіший Титул - МАМА!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Вона та людина, яка протягом життя надавала мені крила для безмежного польоту у цьому житті і не вистачить всього життя для того, щоб наблизитися до того, щоб віддячити за це. Я беапеляційно впевнена, що кожна матуся заслуговує на звання "Мама року", проте впевнена, що саме моя мама найдостойніша його, бо: 1) мрію побачити її в оточенні неймовірних матусь з усієї України, 2) Мрію побачити її визнання та сльози щастя у момент оголошення такої неймовіної новини, 3) в моїй родині цей рік урочисто проголошего "Роком Мами", бо 1 березня мі вібсвяткували її ювілей, а для 100% щастя нам не вистачає й визнання її "Мамою Року" - для того, щоб вона змогла відчути свою унікальну роль у цьому житті та знати, що важливіше її для нас немає людини.

X
X