Історії мам

Моя матуся-це супер бабуся для наших діток і берегиня нашого роду
Сімейний затишок

Автор: Вікторія Кулмалієва

Моя матуся-це супер бабуся для наших діток і берегиня нашого роду

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Мама- це вже Мегасупер жінка, мамуля та бабуся для нас. Бо лише наша мама, обійме і приголубить кожного з своїх діток ( яких у неї 5-ро), свої маленьких 3-х внучат та чоловіка, лише вона по- справжньому розуміє,що у нас в душі, лише вона- вміє підібрати ключик до кожного, лише вона- зігріє і вилікує своїм поглядом та думками, лише вона- віддасть все, щоб ми були здорові та нічого не потребували і тільки вона- благословить всі наші плани та починання. Це жінка, супер сама та МАМА всього нашого життя -з великою душею!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Моя матуся, проста жіночка з невеликого поліського села, завжди проживала там і нас всіх там народила та виховала. Кожному зі своїх дітей, вона завжди вкладала в душу лише добро та ласку,щедрість та повагу до оточуючих, цілеспрямованість та впевненість. Мама, завжди хотіла, щоб ми, її діти,добре вчилися та достойно влаштуватися в житті. Вона хотіла і хоче для нас кращого і легкого життя та щасливої долі, адже в селі не таке воно просте, як у неї. В селі завжди батьки важко працювали, бо жили ми не багато, щоб підняти нас на ноги, одіти та обути до школи та дати освіту. Мама надихає нас бути краще, а ми надихаємо її, радіти нашим перемогам.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Мила наша матуся, добра, ніжна та САМА найрідніша і найкраща, ми дякуємо тобі за все, що ти для нас робила та робиш. Ми хочемо, щоб ти була здоровою і щасливою завжди. Ми пам'ятаємо, як тобі було важко і ми хочемо, щоб хоч одна твоя мрія збулася. Мама- це найперше і найрідніше слово для кожного у цьому світі, адже все, що вперше відбувається з нами, пов'япов'язане з матусею - перше слово, перший крок...Немає у всесвіті слів, щоб описати нашу рідну, добру, кохану та лагідну мамусю. Для нас наша сама, це найкращий друг, бо тільки вона знає всі наші хвилювання, тривоги та таємниці. Ми любимо тебе мамусю та кожного дня дякуємо за турботу, яку ти нам дарує! Доземний уклін, тобі, мила наша!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Як кожна мама, вона мріє, щоб її діти були щасливі, здорові, в достатку та безпеці. Вона, завжди повторює:" Аби у Вас, діти,все було добре", але я думаю, як кожна жінка, вона хоче трішки відпочити від буденності, від вічної праці на городі, від вічних турботу біля господарства- просто спокою та релаксу. Пишучи це, згадала, що батьки за 28 спільного життя,жодного разу ніде не відпочивали і в 2019 збиралися хоч на 5 днів поїхати в санаторій, але сталося лихо. 16.05.19 торнадо майже знищив всю покрівлю нашого будинку. Всі сили та кошти були кинуті на відбудування будинку, бо треба ж десь жити і звичайно про санаторій всі забули. Дуже шкода, що так сталося і мрію батьків знову забрав цей прикрий випадок.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Я дуже вдячна, своїй матусі, за подароване життя. Вона найніжніша і найкраща жінка в моєму житті. Її любов окриляє і надихає. Все своє нелегке життяю вона присвячує нам, своїм дітям та внукам. Ви б бачили її щасливі очі, коли маленькі рученята ніжно обіймають за шию, ви б бачили з яким трепетом та ласки вона тримає маленький згорточок щастя біля пологового, ви б бачили, як вона посміхається коли наук та внучка беруть її за руку і кажуть БАБА ДЬОМ! Мені здається вона готова бігти разом з ними, забувши, що болить нога. Ви б бачили, скільки щастя, коли вона зустрічає свого сина та чоловіка із-за кордону і скільки смутку коли вона провожає їх, заробити якусь копійчину. Ви б просто бачили її щирі і лагідні очі та натружені руки, хочеться весь світ перевернути, щоб вона посміхнулася. Вона не просто жінка, вона легенда, вона не просто МАМА -вона берегиня роду, вона не просто бабуся - вона мрія кожного онука! Вона наше все! Безмежно дякую їй за все і хочу зробити, хоч трішки щасливішою. Мама- ти найкраща, ми тебе любимо❤❤❤

X
X