Історії мам

Моя бабуся - мій скарб
Супербабуся

Автор: Аліна Фролова

Моя бабуся - мій скарб

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Мою бабусю звати Таїсія, вона добра та чуйна людина. Незважаючи на свій вік, вона сучасна бабуся. Саме вона 23 роки назад вчила мене ходити, балакати, їсти і так далі, а зараз я вчу її сучасним гаджетам. У свої 70 років вона вдосконало володіє вайбером, скайпом, фейзбуком.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Моя бабуся дуже працелюбна. Руки моєї бабусі постаріли і вкрилися зморшками від постійної праці, але вони всеодно сильні та вмілі. Ними вона в'яже шкарпетки, прибирає у величезній хаті, також є город, кури, собаки і коти. Своїми руками вона ще годує мого дідуся, мою пробабусю (свою матір, їй 90 років)


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Вона неймовірна, в її очах завжди добрий погляд, вона завжди посміхається. Саме вона виховала мене і мого тата. І саме те, ким ми є зараз - подяка бабусі.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мріє бабуся, лише про мир по всьому світу, і ми впевнені що зовсім скоро цей день настане!!! Хотілось би їй подарувати хоча б 1 день, щоб вона його провела тільки для себе.. Вона цьго заслуговує.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

На при великий жаль, я зараз дуже далеко від бабусі, я хочу щоб весь Світ знав, як я її кохаю та дуже сумую за нею!!! Вона заслуговує звання " Мама року", тому що так сталися обставини і понад 20 років, я прожила з бабусею, коли я хворіла вона сиділа біля мене, на батьківські збори ходила вона, навіть на перші мої побачення вона мене проводжала, кожного ранку вона проводила мене до воріт на роботу, і зараз не зважаючи на тысячи кілометрів, які між нами вона кожного ранку бажає мені успіхів, та молиться за мене. Я дякую Богу, що саме вона моя бабуся!

X
X