Історії мам

Серце віддаю дітям
Натхнення

Автор: Марина Шарпіло

Серце віддаю дітям

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя матуся працює лікарем-педіатром в Полтавській обласній лікарні. Вона є безвідмовним рятівником для своїх маленьких паціентів, яких у неї нараховується понад тисяча. І найбільшим досягненням у її сфері є безліч слів вдячності від діточок і їхніх батьків, а також велика повага від колег.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Матуся безмежно любить діточок, свою родину та професію лікаря-педіатра) У цьому вона і черпає натхнення!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Вона - турботлива матуся, мудра бабуся, досвідчений лікар-педіатр та просто чарівна жінка!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Моя матуся мріє про відпочинок, але не на морі чи на фешенебельному курорті, а просто з родиною, з її квіточкою-внучкою, адже вона проживає в іншому місті, і у зв’язку з карантином в країні не маємо змоги побачитися. а тому найкращим подарунком для неї буде сімейна зустріч!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Мою матусю звати Любов ... Любов Петрівна. Для нас вона є втіленням доброчесності і піклування, для колег - кваліфікованим лікарем, а для своїх маленьких пацієнтів - добрим лікар Ай-болитом. Матуся багато працює, навіть на вихідних і у святкові дні. Вдома вона завжди тримає поруч телефон, щоб вчасно надати допому або консультацію. Поміж тим весь свій залишок вільного часу присвячує родині: готує різноманітні смаколики, займається господарчими справами, спілкується на різноманітні теми з кожним з нас. Особливе місце в її серці посідає маленька внучечка, яку вона вчить ходити, вив’язує гарні речі. Ми знаємо, що хоча матуся дуже втомлюється на роботі, але все одно не омине увагою нікого. Також вона займається сомоосвітою: читає сучасну медичну лутературу, бере активну участь у конференціях, семінарах, круглих столах, опановує нові комп’ютерні програми і технології з медицини. Місяць тому матуся отримала водійські права, щоб, як вона каже, бути на пульсі часу. Важко повірити, як вона все встигає, при цьому маючи чудовий вигляд. Тож нехай наша рідненька буде і надалі сповнена сил, здоров’я і натхнення у всіх сферах життя!

X
X