Історії мам

Океан позитивної енергії та любові
Спорт

Автор: Євгенія Майорова

Океан позитивної енергії та любові

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Зараз моя мама тендітна балерина, яка схожа на невагомого лебедя, а ось ще декілька років тому назад вона була зовсім не стрункою, досить грузною та пухкенькою жінкою, тому що вона не приділяла достатньо уваги собі, не займалася спортом (вона взагалі його не терпіла ще з дитинства), не слідкувала за своїм раціоном, а тільки те й робила, що багато працювала та піклувалася про мене, оскільки я був ще дуже маленьким. Весь її світ на той час був лімітованим та зашореним, основуючись, виключно, на догляді за мною, її сином. Та ось одного 8 березня, після смачної святкової вечері мама ненароком помітила цифру на вагах, яка її просто шокувала. Вона просто не помічала, як сильно вона змінилася за два роки після мого народження і тут пелена спала з її очей. Вона вирішила активно діяти щоб повернути своє колишнє відображення у дзеркалі. І ось почалося перетворення...Моя мама дуже змінилася як зовнє та і внутрішнє, її трансформація зайняла більше одного року, їй вдалося схуднути на 25 кг за допомогою спортивних навантажень (а саме фітнесу, пілатесу, бігу, стрейчингу та балету) та, звичайно ж, правильного харчування. Разом з мамою ми приймаємо участь в багатьох бігових заходах. Хочу зазначити, що моя матуся - спортсменка прибігла 4 - ю з майже 1000 жінок на дистанції в 2 км (а їй тоді було вже 33 роки!). Це велике досягнення, яким слід поділитись) Я дуже пишаюся своєю матусею! Ще хотілося б додати,що після такого поштовху мама змінила звичайну роботу на дистанційну, що дозволило їй більше приділяти увагу собі, сину та сімейному затишку. Після маминого перетворення моє життя докорінно змінилося, причому лише на краще. Зараз моя матуся займається, окрім своїх звичних тренувань, балетом. Найбільше її досягнення в цій сфері те, що вона впевнено встала на пуанти в цьому році, при тому, що ніколи в житті до цього вона не пробувала цей вид мистецтва, хоча все життя про нього мріяла. Я пишаюся своєю мамою, вона мій справжній мотиватор!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Моя матуся хоче бути сучасною, здоровою, активною, привабливою, незалежною та самореалізованою в житті для своєї родини, яка постійно надихає її на нові ідеї. Родина постійно підтримує та мотивує її працювати над собою та пізнавати щось нове.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Моя мама для мене є взірцем та мотиватором. Моя матуся відкрила для мене біг, футбол і тенніс, де я вже маю невеличкі спортивні досягнення. Матуся надихнула мене на вивчення англійської та німецької мов, мушу сказати. В майбутньому я мрію стати відомим футболістом та грати у команді «Барселона», тому гадаю, що моя мама доможе мені навчитися вільно розмовляти іспанською мовою (оскільки вона викладач іноземних мов) та покорити не одну вершину!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Моя матуся ще та мрійниця. Зараз вона мріє зтанцювати партію Жізель на аматорському концерті в романтичному балеті "Жізель" за легендою, яку переказав Генріх Гейне. Я б хотів подарувати своїй матусі справжню балетну пачку, щоб вона тішилася своїми танцювальними па та надихала своїм прикладом оточуючих її жінок. Я переконаний, що її мрія здійсниться!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Впевнено можу сказати, що моя матуся дійсно достойна отримати звання «Мама року», вона довго вже нього чекає!

X
X