Історії мам

Молода красуня-бабуся
Супербабуся

Автор: Крістіна Єлісєєва

Молода красуня-бабуся

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Олена Дахно, 43 роки, має двох діточок, дочці 25, а сину 7 рочків. Має вже двох онуків! І дуже ними пишається. Піклується про добробут в сім’ї, навколишнє середовище, займається практиками, йогою, саморозвитком! Дуже цікава, вродлива, добра людина! Бавить та балує онуків, як і кожна бабуся)) Завжди допоможе, завжди підтримає, завжди зрозуміє! Дуже дуже гарна, як тілом, так і душею! Любить і займається квітами, пише чудові вірші, завжди на позитиві. Це все вона!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Її надихає саме життя і бажання бути кращою! Переживши дуже важке дитинство, трьох чоловіків, які її ображали і не поважали, вона піднялась, стала на ноги, виховала сама доньку і виховує сама синочка. Приймає активну участь у вихованні своїх онуків. І в свої 43 виглядає на 25!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Любляча, вродлива, добра, розуміюча, тендітна, але сильна, солідарна, розумна, цікава, чудова мама, хазяйка, жінка! «Присвячується найгарнішій, найдобріший, найкращій мамі у цілому світі»


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мріє про бігову доріжку


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Супербабуся - це моя мама. Звати її Дахно Олена Сергіївна. Живемо ми в Ужгороді, але родом ми не звідси, тому свого житла не маємо. Мама і я окремо знімаємо квартиру і дім. Що про неї можна розказати? Вона самотня жінка, виховала мене, наразі виховує 7річного сина - аутиста. Регулярно навіщає своїх онуків, моїх синів, одному 3 роки(він також аутист), другому пів року. Вона постійно з ними гуляє, займається, звісно, трохи балує, як і кожна бабуся, допомагає мені по дому. Складно, звісно, як з фінансової точки зору, так і з фізичної, так як двоє діток-аутистів потребують постійної уваги.

Кожного дня моя мама показує приклад усім людям, не тільки онукам, вона бігає зранку, активно займається практиками голодування, виглядає в свої 43 на 25, дістала звання найкращої у благодійній групі «Допомога мамам, Ужгород»(ви можете це перевірити) за активну участь у благодійності, вона веде здоровий спосіб життя, вирощує квіти і деякі фрукти та овочі, розводить котів-сфінксів, її ніхто не вчив готувати, але вона дуже старається навчитись.

Вона має отримати звання «Супербабуся», тому що вона дійсно супербабуся! Ми всі(сім’я) її дуже любимо, дуже цінуємо і пишаємося нею! Вона заслуговує це звання на всі 100%! Її історія життя неймовірно складна і сумна, але вона тримається на позитиві і творить добро, несе посмішку людям і старається не сумувати!

X
X