Історії мам

Її натхнення - її дітки
Успіх

Автор: Лєна Поп

Її натхнення - її дітки

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Крістіна - 25річна працююча мама двох малят. Одного сина звати Юджин, йому 3 роки, він аутист. Другого звати Райан, йому 5 місяців. Вона - приватний підприємець. І вона встигає все! Завжди гарно виглядає, тримає вдома порядок, готує найсмачніші страви в моєму житті, виховує малят з такою любов‘ю та ніжністю, що всі їм заздрять! Також встигає приймати участь у благодійності, допомагає бідним мамам, діткам і регулярно переводить кошти в організацію допомоги тваринам. В неї вдома дуже затишно і вона зробила все сама! Я впевнена, що вона варта цієї нагороди.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Знаю, що її надихають її дітки. Як вона сама казала, якби не вони, то, можливо, вона би нічого не мала. Вона дуже для них старається, вони - зміст її життя. Я вважаю честю, що стала для її молодшого синочка кресною мамою.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Думаю, вони би сказали, що їхня матуся неймовірно красива, добра, любляча і розумна. «Присвячується надзвичайно особливій людині, з величезним серцем, розумом і вродою»


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Про відпочинок


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Я вважаю, що вона гідна цього звання, тому що не зустрічала таких людей, як вона! В неї чудова пам’ять, виховання, а наскільки вона добродушна, якби ви тільки знали! В неї багато вірних друзів, тому що люди до неї тягнуться. Її успіх - приклад для багатьох людей! Думаю, люди мають побачити таких матусь, як вона, щоб надихатися і робити цей світ прекраснішим, починаючи з себе. Бо тільки завдяки таким людям, як вона, бачиш красу цього світу! Виберіть її і переконайтесь самі!

X
X