Історії мам

Моя супермама.
Успіх

Автор: Дар'я Броцька

Моя супермама.

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя матуся прекрасний керівник. Вона вміє організувати до роботи і дисциплінувати найважчий колектив-жіночий). Дуже давно вона обрала для себе нелегку професію-вчитель і ось вже понад 30 років гордо несе це звання. Я знаю її і вдома і на роботі,бо мені пощастило працювати з нею пліч-о-пліч. Маючи високі нагороди,подяки,грамоти матуся залишається людяною та співчутливою до своїх колег адже вона займає посаду директора школи і завжди знаходить час для кожного.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

На мою думку, працювати над собою її надихає сім'я-чоловік,діти та онучки і звичайно ж -робота. Чому робота? Адже всім відомо-чим вища планка - тим вищі вимоги А моя матуся саме з тих людей,які ставлять до себе високі вимоги і щороку підвищує їх досягаючи все більших висот. Але попри все - моя матуся завжди приділяє час своїй сім'ї.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Матуся для тата це кохана жінка з якою вони прожили 31 рік,перемагаючи всі негаразди разом вони виростили мого брата і мене, і зараз допомагають виховувати нам наших дітей. Для мене і мого брата це теплий вогник,який завжди чекає вдома. Повертаючись до батьківської хати завжди знаєш,що там найрідніші люди, які що б не трапилось на життєвому шляху вислухають тебе, підтримають і дадуть пораду,заходиш в дім і знову стаєш тою маленькою,безтурботною дівчинкою,недарма кажуть,що поки живі наші батьки ми можемо почуватись дітьми у будь-якому віці. Вже коли ми стали батьками зрозуміли наскільки цінними та доречними були поради мами і тата. Мама для мене це приклад для наслідування,для брата - підтримка крізь роки. Ми вже дорослі і все частіше намагаємость потрапити до батьків "просто так",навідати їх,допомогти.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Матуся мріє не про матеріальне. Для неї найголовніше здоров'я близьких для неї людей. Вона хоче щоб ми відвідували її якнайчастіше, щоб завжди були тепло вдягнені,щоб онучки гостювали довше і щоб під дощем був зонт,а в морози шапка) А подарувати хотілось-би здоров'я щоб матуся якнайдовше могла радіти нашим успіхам та реалізовувати свої плани.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Коли я задумалась над тим,в якій номінації писати про матусю,я розгубилась. Адже вона і супербабуся яка завжди знає чим зайняти троьох онучок,і жінка з великим сердцем, яка встигає і успішно керувати школою і підтримувати сімейний вогник теплим. Ви знаєте,в минулому році моїй матусі виповнилось всього 50,але вона настільки крута,що перед днем народження зробила собі татуювання. Це було її виважене рішення,вона довго про це думала і попросила мене бути поруч з нею. Я звичвйно ж підтримала. Я мрію про те,щоб в її роки бути такою ж цікавою, мрійливою, стриманою, турботливою, теплою, коханою. Моя мама-супермама!)

X
X