Історії мам

Любові вистачить на всіх
Супербабуся

Автор: Олена Слободяник

Любові вистачить на всіх

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Не дивлячись на всі труднощі життя, вона завжди посміхається , готова допомогти і віддати останню копійку аби приїхати до внуків.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Вся її родина. Звичайно перше місце посідають онуки .


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Цю жінку природа нагородила не лише неймовірною вродою але і серцем всповненим любові та добра. Жінка яка завжди прощає....


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Все своє життя я пам'ятаю як вона мріяла про червону машину . Правда в неї навіть прав немає. Але думаю , що все ж таки її родина допоможеме у здійсненні мрій.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Моя мама це приклад любові. Все своє життя вона приділяла нам ( дітям). З появою онуків , вона перший час, після пологів була поруч. Зі мною псизько 2 місяців з невісткою біля року. Не дивлячись на те, що мій батько інвалід першої групи вже 9 років, мама ніколи не залишала нас без хліба та уваги. Вона завжди знайде час зателефонувати хоча б на хвилину. Обожнює , коли приходить зарплатня одразу сідати в автобус і їхати до внуків. Її підтримка дає мені можливість залишається і жінкою і мамою для дитини. Досі пам'ятаю , як ми з нею ішли в пологовий будинок. Хоча треба було вже таксі викликати або швидку..( я хотіла іти пішки) Вона не тільки прислухалась до моєї примхи, а купила мені моє олюблене шоколадне морозиво по дорозі у пологовий. Доки не приїхав мій чоловік вона завжди була поруч підтримувала і хвалила мене. З невісткою ми всі втрьох ішли на її пологи. Правда з нею на пологах була її мама, а ми чекали в коридорі. Не знаю, як для кого. Але для мене моя мама це приклад , того, що навіть , коли в житті скрута завжди можна знайти привід для щастя. Її надихають онуки. І нехай весь світ знає , як сильно ми її любимо.

X
X