Історії мам

Мама - іскорка натхнення!
Натхнення

Автор: Оксана Чаплінська

Мама - іскорка натхнення!

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Вона надихає творити життя щасливим, а світ прекрасним! Вона поєднує материнсво із суспільно-корисними справами, бере активну участь у соціальних та культурно-масових заходах: 1. Організовує та проводить майстер-класи для дітей та батьків з малювання, творчості та арт-терапії. 2. Щорічно організовує свій проект "Великодня писанка" - проводить серію МК, де вчить дітей писати писанки та зберігати українські традиції. Часто робить це благодійно. 3. Благодійно проводила МК для мам і дітей в Регіональному Центрі раннього розвитку дитини, який відвідувала з сином до 3 років. 4. Вона художниця і майстриня, бере участь міських та Всеукраїнських виставках та фестивалях. 5. Вона вчителька образотворчого мистецтва, її учні більше 10 років здобувають багато перемог на обласних і Всеукраїнських конкурсах. Вона дарує дітям безмежну любов та надихає творити і розвиватись! 6. Нагороджена грамотами, дипломами та подяками за високу художню майстерність, популяризацію традиційного народного мистецтва, за сумлінну працю на освітянській ниві, високий професіоналізм та вагомий внесок в навчання та виховання учнівської молоді, за активну участь у культурно мистецьких заходах міста, за участь у Всеукраїнському етно-фестивалі, за посібник з духовного виховання підростаючого покоління та ін. 7. Організовувала в нашому місті тренінги з особистісного розвитку для жінок, запрошуючи інших психологів. 8. Постійно розвивається і вчиться, проходить тренінги, сертифікаційні курси, в живу і онлайн, і знаходить для цього можливості. 9. Надає емоційно-психологічну підтримку жінкам, які не можуть завагітніти, адже сама пройшла шлях до свого материнства довжиною 8 років! 10. На своїх сторінці в фейсбук пише надихаючі пости про цінність сім'ї, виховання дітей та жіноче натхнення! 11. Веде ютуб канал про творчість, виховання і розвиток, МК для дітей! 12. Разом з чоловіком закликає творити красу навколо, озеленювати місто, вирощувати квіти, робити ландшафтний дизайн, адже це також надихає! 13. Вона часто відносить пакунки із речами в міський кризовий центр, перераховує кошти на благодійність для дітей, але робить це "тихо"! 14. Разом із дітьми вони підтримували воїнів АТО своїми малюнками, листами та мішечками "Щастя". 15. Вона написала віршів на цілу збірку, але її скромність ще не дає їх надрукувати! Попри всю її активну соціальну і творчу діяльнісь, для неї сім'я і дитина на першому місці, тому зазвичай на усіх заходах вона зі своїм 3-річним сином та чоловіком.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Її надихає Бог та сім'я! Усі життєві ситуації не зламали її, а надихали працювати над собою! Вона 7 років не могла завагітніти, і це змусило її змінити своє світосприйняття і мислення, і вона стала мамою! Робота вчителем в школі вимагає постійного навчання, вдосконалення та творчості, щоб бути прикладом для дітей, і вона творила! Сімейні обставини, прагнення гармонійних стосунків та виховання дитини надихнули її пройти навчальний курс "Системно-сімейної арт- терапії" та стати арт-терапевтом. Бажання жити в гармонії з собою і світом, надихнуло пройти курси "Сучасного психологічного консультування" і допомагати іншим! Проблеми зі здоров'ям - надихнули дбати про себе, радіти життю і вірити Богу! Невелике місто і нестача заходів для мам і дітей, мотивувала її діяти!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Її син сказав би: "Моя мама наповнена любов'ю, яка передається мені постійно, навіть коли я не поряд! Мама завжди дарує свою любов, увагу і ласку! Мама дуже талановита, вона вчить дітей і мам творити красу і любити свою сім'ю! Мама ніколи не кричить і не б'є, вона каже, що діти - це Дар Божий, і вона знає його ціннісь!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона мріє, щоб діти, їх мами і сім'ї були щасливі! Тому, хоче створити Центр "Щасливої сім'ї", де б батьки, вчились бути щасливими батьками, виховували в любові щасливих дітей, жили в мирі, любові і злагоді! Хотілося б подарувати їй великий сад із квітами, вона їх дуже любить!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Саме вона має отримати звання "Мама року" тому, що її історія надихне тисячі мам в Україні працювати над собою! Це надихне мам із великих і маленьких міст і сіл, незалежно від професії, статусу, матеріального забезпеченн. Надихне не сидіти, а розвивати свої таланти, не жалітись, а шукати можливості, не розлучатись, а створювати щасливу сім'ю, не кричати, а виховувати в любові дітей! Не нити, не страждати, а жити і діяти! Робити якнайкраще те, що ти вмієш, з тим, що ти маєш, там де ти є! Адже Оксана Чаплінська, не відома зірка з екрану, з великими статками та славою, а звичайна жінка і мама, яка живе в невеличкому місті Старокостянтинові, працює вчителькою і має сім'ю. І в неї, як і в усіх, були свої життєві ситуації, ле вона діяла і творила своє життя! Вона доказ того, що можна бути щасливою, де б ти не була! Вона, лише маленька іскорка, яка хоче запалити вогник щастя у ваших серцях! Своїм прикладом вона надихає інших мам, бути іскрою натхнення для інших! Якщо вона змогла, то кожна МАМА МОЖЕ!

X
X