Історії мам

Спорт для задоволення і здоров'я
Спорт

Автор: Анатолій Сахнік

Спорт для задоволення і здоров'я

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Усіх нас залучила до спорту. Зі мною грає в настільний теніс і нарди. Коли йде бігати, неодмінно бере старшу доньку кататися на велосипеді. З усіма доньками танцює: на пілоні, під ритмічну музику. У вихідні надихає на туристичні прогулянки в дивовижних місцях.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Невідомо, але батарейка не сідає. Можливо, це кохання. А може, й любов і повага: до доньок, до себе, до життя. Може, вона просто по-іншому не може. Фізична культура — це невід'ємна частина, атрибут нашого життя.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Діти її обожнюють, і не тільки свої. Скажуть, що найкрасивіша, наймиліша, найчуйніша. Вона влаштовує цікаві ігри, смачно годує (на щастя, нікого заморськими дієтами не обтяжує). Впевнений, з нею вони почуваються в безпеці.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мрії — стимул до руху. Знаю, що вона мріє про Діснейленд для всієї родини.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Моя дружина — це той ідеал, який я шукав довго та завзято. Спортивна, енергійна, ніжна, винахідлива, творча та дуже цікава особистість. Протягом всіх вагітностей не покидала заняття спортом і активно рухалася. В нас троє чудових, чарівних дівчаток: 6, 4 та 1 рік. І вони дуже тягнуться до мами. У них хороший приклад, їм є на кого рівнятися. Я вважаю, що вона — хороший взірець поєднання жіночості, материнства, спортивності і людяності.

X
X