Історії мам

Найкраща мама у світі❤️
Велике серце

Автор: Єлизавета Майборода

Найкраща мама у світі❤️

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя мама має шестеро дітей - 2 дівчини і 4 хлопців. І вона намагається для кожного знайти час, допомогти, виховує кожного особистістю. Також вона дає неймовірну підтримку і кожен з нас (її дітей) знає, що в будь-який момент може до неї звернутися, вона вислухає і допоможе. А ще в неї надзвичайний гумор, в будь-який момент, вона може знайти щось, що розмішить і покращить настрій. А ще вона дуже безкорисна. Всё що вона робить, все для її дітей, її найбільша втіха, коли ми чогось досягаємо, отримуємо хороші оцінки, чи просто розказуємо їй захопливі історії.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Звісно це бажання, щоб ми виросли гідними людьми, бо, як на мене, це буде найкращою їй подякою за ці всі роки турботи про нас. Також, думаю те, що чим кращою вона стає, чим більше труднощів переборює, для всієї сім'ї, друзів, знайомим це є прикладом, як потрібно жити, та приводом для натхнення та рефлексії над своїм життям та вчинками.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Для мене вона це найбільша підтримка яка є. Коли я сказала, що хочу поїхати навчатися в університет в інше місто, і навіть здавати предмети, які протягом школи мені не сильно давалися, вона зробила все, щоб моя мрія здійснилася. І ось зараз вона моя найбільша підтримка, і інколи єдине, що допомагає рухатися далі, бо хочеться, щоб вона дивилася на мене з гордістю. Для моїх менших братів, вона найперший фанат. Кожен з них, пішов в музичну школу і грає на інструменті. А ще на дзюдо, футбол... І на кожному концерті вона є, і вдома увесь час слухає, навіть підспівує) Вона допомагає кожному знайти своє хобі та стати в ньому найкращим, навіть коли шлях до цього важкий. Для найменшої нашої дівчинки, мама найкраща подруга. Вона знає назви всіх ляльок LOL, допомагає сестрі знімати "блог" про наших хом'ячків та терпить, коли та не хоче правильно писати букви та цифри) Моя мама дуже різностороння, вона надихає нас, а мы надихаємось нею.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мабуть, щоб ми всі були здорові та щасливі) Хотілось би їй подарувати відпочинок від всіх спиногризів) Хоча б на день. А взагалі, вона дуже хотіла поїхати в Ізраїль, на екскурсію по Святим місцям, але з цією всією ситуацією, все відмінилося.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Думаю, кожна жінка, котру виставляють тут в номінацію, заслуговує нагороди. Бо виховати хоч одну дитину це надзвичайна праця, в тому числі і над собою. Моя мама заслуговує звання "Найкраща Мама кожного року", але цю нагороду, надіюсь, ми їй будемо дарувати) Крім всього, що я тут вже написала, вона заслуговує на цю нагороду, бо ця номінація може її стимулювати також більше знаходити час для себе, мені б цього дуже хотілося. Вона віддає все для нас, але хотілося б, щоб вона отримувала задоволення від життя і почувала себе щасливою жінкою, бо на це, на жаль, часу в неї не дуже вистачає.

X
X