Історії мам

Моя мама з великим люблячим серцем!
Сімейний затишок

Автор: Маряна Ферцович

Моя мама з великим люблячим серцем!

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Найбільшим досягненням у цій сфері є перш за все-це виховання її діточок(тобто нас),люблячих,виховання дітей ,це великий труд,непросто виростити а й виховати гідних дітей!!!,і я нею пишаюсь,моя мама нечуюча-слух вона втратила носячи під серцем діточок!були ускладнення при вагітності...і за це я їй вдячна,що виростила Нас!!! Дякую тобі Мамочко!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Ми,кохані діточки,внуки і внучки!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Велика матуся,з великим серденьком!)


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мрія її,це відпочинок у країні чудес,так як за своє життя моя мама навіть небула на малій Кубані,тобто ні ставка ні озера вона небула!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Кожна мама заслуговує на звання ,,мами року",но всьоже моя мама як кожен скаже ,вона найкраща,наймиліше ,найчудешніша,я люблю її безмежно,за те що вона дала мені це життя,ризикуючи собою,і отримала натомість ,те,що отримала,нечуюча+ те,що б хотілось щоб вона це відчула,що вона найкраща!!!

Виховання дітей - це великий труд, непросто виростити, а й виховати гідних дітей!!! І я нею пишаюсь,моя мама слух втратила носячи під серцем діточок! Були ускладнення при вагітності...і за це я їй вдячна,що виростила Нас!!! Дякую тобі Мамочко!

X
X