Історії мам

Моя мати найкраща в світі!
Велике серце

Автор: Олексій Осипченко

Моя мати найкраща в світі!

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Її найбільше досягнення в тому, що вона народила троїх діточок. І після тяжкого робочого дня в селі, вона знаходила час для того, щоб пограти з нами в іграшки, або розповісти казку, навіть тоді коли вона дуже сильно втомилася! І вона на цьому не зупинилася, а пішла навчатися на вчительку,щоб проводити більше часу з дітьми та допомагати їм у всіх їх негараздах.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Я вважаю, що її надихає працювати над собою, це бажання стати кращою, не витрачати час на даремно, а щось робити для себе, для сім'ї і залишити після себе не клаптик землі, а щось більше


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Я хочу розповісти про неї те,що вона в мене найкраща мати. Чому? Тому що вона така яскрава і тепла як перший день літа! Вона завжди дарить своїм дітям тепло і навіть коли в неї все погано, то вона допоможе всім і пройде все зі своїми дітьми разом!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона в мене мріє побувати в Києво-Печерській лаврі і погуляти по Києву, але в неї не вистачає коштів для того, щоб зібратися і поїхати в Києв і провести час для себе, та побуди наєдині с собою і своїми думками.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Після тяжкого робочого дня в селі, вона знаходила час для того, щоб пограти з нами в іграшки, або розповісти казку, навіть тоді коли вона дуже сильно втомилася! І вона на цьому не зупинилася, а пішла навчатися на вчительку,щоб проводити більше часу з дітьми та допомагати їм у всіх їх негараздах.

Бо вона дуже багато часу працює для сім'ї і для інших діточок і я вважаю на всі 100% , що вона цього заслуговує.

X
X