Історії мам

Усвідомлена і щира мама
Блогер

Автор: Марина Чернят‘єва

Усвідомлена і щира мама

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Найбільше досягнення - це статус Мами . Можливість виховати та подарувати світу прекрасну донечку. Віддатися материнству на 1001 %


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Однозначно - донечка. Бути кращою для прикладу - для доні.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Турботлива і ніжна... безкінечні компліменти .


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Про мир у всьому світі . Про здоров‘я для всіх на планеті . Про любов - безкінечну любов до наших ближніх .


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

З блогерською діяльністю поєдную - виховання донечки , особисті проекти, догляд за собою та відмінно справляюся з абсолютно всіма домашніми справами . 

Розвиток дитини для мене на першому місті тому в першу чергу - розвиваємось вдома чим показуємо нашій аудиторії що це можливо при великому бажанні, відвідуємо гуртки танцю, малювання, англійської з 2 рочків .  В 3 рочки доня вперше виступала на сцені в колективі з танцем. 

Плюс з донечкою ми ніколи не розлучаємось - відповідальність за виховання тільки на нас. Також ми активно подорожуємо і також розказуємо як робити це грамотно з дітками від найменшого віку . 

З останніх подорожей де ми побували з донечкою - Кіпр , Хорватія , Пальма де Майорка , Венгрія , Словакія - так як живемо в місті яке знаходиться на кордоні з останніми країнами.

В блозі показую свій метод життя - в я кому поєдную гармонійне материнство/ догляд за собою / спорт вдома / самовдосконалення ( завжди навчаюсь чомусь новому і показую своїй аудиторії це для того щоб жодна мама , жодна жінка не забувала і про себе  і в той же час не скидувала дітей на бабусів/дідусів, а сміливо йшла своїм шляхом і вклала максимально в маля яке народида на цей світ) . 

Також я завжди приєднуюсь до благодійних проектів які споямовані на діток-сиріт або з неблагополучних сімей - і також закликаю свою аудиторію ніколи не залишатись осторонь чужої біди ! 

І я б могла продовжити цей список і перелік справ які б я хотіла щоб хочаб кожна 2 людина на планеті виконувала

X
X