Історії мам

Найкращий приклад!
Успіх

Автор: Катерина Ткаченко

Найкращий приклад!

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Наша мама впреше стала молодою матусею у 21 рік. На той час вона була студенткою 4 курса ХДПУ. Тато Олексій дуже допомогав мутусі, то ж я, донечка Катерина, росла в увазі та любові своїх рідненькмх мами та тата .Коли тато днями працював, а мама ходила на заняття, а мене доглядала няня Надя. Вихідними батьки ще й умудрялися підпрацьовувати. Мама писала на замовлення контрольні та курсові. Після закінчення вузу, мама працювала в гімназії, а як я пішла до 1 класу, вона організувала власний бізнес - читала компютерні курси. Так вона працювувала до 15 годині у гімназіїї, а о 16.00 вже вела курси у власному кабінеті. Робочий день її закінчувався о 20.00, адже охочих до навчання компьютерної грамотност була ціла черга. Маа організовувала навчання людей у 2 групи за вечір. Але я сумувала, коли залишалася з бабусею, та дуже просила у батьків братика. Батьки на той час вже мали свій комп'ютерний магазин. Але мама дуже любить дітей, то ж н змогли з татусем мені відмовити. Так у мене зявився найрідніший брат Кирил. Народивши двох дітей, матуся жлдного дня не сиділа в декретній відпусці. Яка відпустка, коли ведеш компьютерний бізнес! Хоча у нас різниця у 9 років та 4 міс, я дуже дружньо живу з Кирилом. А мама до двох робіт ще й стала ведучою усіх видів свят. І ось вже 19 років - мама найкращий вчитель інформатики та хімії, 14 років, як бізнес-вумен та 10 років , як найкраща, талановита ведуча! Тому мама завжди слідккує за собою, відвідеє фітнес-зал тричі на тиждень. Я мрію стати такою, як наша матуся, стаж материнства якої - 21 рік!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Я вважаю, що маму надихають працювати над собою - її клієнти, адже усі бажають бачити гарну, підтянуту, красиву, розумну, інтелектуально-розвинуту ведучу на свому святі! Мама не аби як прислуховується думки своїх учнів. А все це вона робить заради нас, своїх дітей! Саме для нас вона з татом влаштувала безтурботне дитинство! За що ми їм безмежно вдячні та цінуємо це!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Саме наша Мама Олена - наймудріша, найкреативніша, найсучасниша, найрозумніша, найкмтливіша, чарівниця! Вона дуже чуйна, та милосердна. Як тільки чує прохання про підтримку, допомогу - обовязково відгукнеться як морально, так і матеріально. Так, навіть останні гривні на картці мама готова перевести нужденним хворим людям. Ми це бачимо та навсаємось у матусі, як реагувати на події життя! Маа - наставник не тільки для нас. Адже з 2015 по 2019 роки - мама очолювала Снігурівський 21 округ як демутат місьохї ради. За цей час до неї дуже багато людей звертались, саме вона організувала серед молодих батьків мікрорайону побудувати дитячий майданчик, висадила з мешканцями кленовий парк на місці, де протягом 40 років росли одні бур'яни. Тож наша мама ще не аби який діяч!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мама мріє про мир в Україні, про здорову родину, в якій буде завжди панувати добро, щастя та людяність! Для нашої мами подарунком буде наше щасливе доросле життя!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Моя мама Олена для мене, як старшої її доньки перш за все є мамою-наставником. Ще вона в мене найкраща подруга, яка знає усі мої інтереси, яка обирає зв мною новий одяг, ми з мамою встигаємо і вибиратись на спільний шопінг, на якому вона часто прислуховується моєї думки, і це не дивлячись н те, що вона вже дуже багато досягла у житті. Мама жодного разу мене не принижувала, завжли я відчуваю її пітримку. Я вважаю, що саме нша матуся заслуговує на звання "Мама року!"

X
X