Історії мам

Моя мама - мій стимул
Спорт

Автор: Ольга Середенко

Моя мама - мій стимул

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя мама мотивує усіх матусь, моя мама веде здоровий спосіб життя, тренує дітей і матусь, моя мама намагається усюди бути першою, за щоб вона не бралася, вона все робить бездоганно навіть якщо в неї важчи справи, вона ніколи не відступає назад. В наполегливості моєї мами можна позаздрити, моя мама не виправни ативіст, ми завжди приймаємо участь у всіх можливих заходах: змагання з легкої атлетика, пробіги, спортивне плавання, сучасні танці в різноманітних танцювальних напрямках, велопробіги, паради караулів , ползцнкові біга і ще дуже багато інших. А також моя мама проводила благодіїні танцювальни джеми для збору грошей потребуючим діткам.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Ми з мамою і татом підтримуємо один одного, нас мотивує спорт, а маму і тата мотивую я, донька)


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Моя мама мені як сестра, моя мама моя учениця, я можу її лоскоче , а вона сміється, ми готуємо разом печиво, ми разом ходимо на стадіон тренуватися їздимо на різні змагання, разом ходимо на тренування, мама гарно одягається, зберігає свою форму. Моя мама цілеспрямована, моя мама спортсмен, моя мама відчайдушно підтримує мене. Моя мама завжди їде у перед


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Моя мама мріє про великий чесний дім, щоб у на. Була велика родина, песик і великий ритий кіт, якого ми назовем кот Гром) Я би подарувала мамі гарні туфлі, гарний одяг, гарну сукню, кільце, квіти.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Моя мама з дитинства займаєтьяся  спортом, спортивним орієнтированням , вільна боротьба та легка атлетика біг на довгі дистанції. Моя мама тренер з сучасних танців та фітнес тренер, дуже активна людина, яка в співає все і всюди, ми з татом іноді в такому шоці бувалу від її темпу життя, коли ще не почались якісь змагання, як мама вже зареєструвалась в участі у інших змаганнях )) 

  Після народження мене, мама вже тренувала інших жінок, чоловіків та дітей. 

На 3-й день після народження мене вже була на благодійному танцювальному джемі нашої команди, всі присутні були в дуже великому шоці) через два місяці після народження мене, вже приймала участь у танцювальних батогах з хіп хопу, через 4-и місяці тренувала Тай-Бо, це дуже виснажливе тренування. 

  Займалася тренажерним залом, та встигала тренувати малюків та дорослих, та систематично водити мене на різноманітні тренування. Організовує благодійни виступи для діток які потребують допомоги, мотивую свої ставленням до життя велику кількість людей, біля неї завжди дуже сильні духом люди. Вона завжди заряджає своєю енергією, відношенням до життя, та своєєю спортивною підготовкою. Моя мама закінчила спортивне училище. Я своєю мамою дуже пишаюся.

X
X