Історії мам

На хвилі позитиву
Успіх

Автор: Наталія Селецька

На хвилі позитиву

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Я вважаю, що найбільшим досягненням її успіху була ось ця подія. Нещодавно Метінвест Кривого Рогу Північний ГЗК відмітив 56 річницю з дня заснування. До свята 12 кращих працівників #ПівнГЗК отримали найвище визнання: золотий нагрудний знак та звання «Людина року».⭐️ Їх портрети прикрашають Алею слави комбінату. Вони - представники різних професій та структурних підрозділів , але об’єднує всіх одне бажання - рухатися до нових звершень.Професіонали своєї справи, постійно вдосконалюють виробничі процеси, працюють над підвищенням якості та оптімальним вирішенням задач. Одна з цих представників це Тетяна.Я навіть не могла собі уявити, що 10 років тому знайомство з цією матусей дуже вплине на мій світогляд у майбутньому. Знаходячись зараз у декретный відпустці я просто вражена тим, наскільки це важка праця виховання дитини, а у моєї колеги двійня дівчаток. І я спостерігала за становленням та успіхом Тетяни не тільки на роботі, а й у ролі суперматусі на протязі 10 років.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Я вважаю, що в Тетяні є іскра позитиву життя, вона хоче, вміє і постійно працює над собою. Надихають діти та майбутнє, яке вона прагне створити для їх самореалізації. На цій хвилі позитиву, Тетяна завжди мотивує всіх брати активну участь в роботі та соціальних заходах. А сама подає приклад.Навіть у свої перерви між працею Тетяні вдається продумувати організацію свят своїм дітям, кроїти одежу, опановувати нові методи виховання. Скільки нової та цікавої інформації доносить до нашого відома про діток, скільки заохочення та мотивації в неї. А роботу ніхто не відміняв, де стільки сил візмеш? Кожний день розписаний по нотах, ранком всіх зібрати і відправити на навчання, чоловіка на роботу, а сама вже вся в справах. Діти зростають і свій хист проявили в малюванні, художня школа причарувала їх. Сама постійно то на навчанні по роботі, то в командировках, та все одно встигає з дочками на виставки їх робіт не тільки в Кривом Розі, а й у Києві, дуже пишається ними. Тетяна займалася соціальними проектами на комбінаті, та в творчі конкурси залучала дочок.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Діти описують її такою. Це сильна, самовпевнена жінка, яка може стати опорою для будь-якої людини. Вона одна з тих людей, які не опускають руки та добивається всього, що хочуть. І безумовно гарна, жіночна та незвичайна людина. Завжди йти далі незважаючи на злі язики. На хвилі позитиву творити добро навколо. Гарних думок ! Адже з них народжується наш день. Робіть те в що вірите та вірте, в те що робите. Ось декілька тезизів її життя.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Частково мрії збулися, міцна родина та кар'єра нарешті склалися. На даний момент мріє про те, щоб добре склалася доля дівчаток та їх успіху. А також хотіла бы мати власний будинок та завести собаку. Їй не завадить пара днів в спа - салоні та консультація психологу)))


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Мені дуже хотілося, щоб її історія успіху надихнула інших мам та мене ніколи не здаватися перед труднощами та проблемами. На мій погляд дуже не просто постійно гарно виглядати та зустрічати людей з усмішкою, а в Тетяни це завжди вдається. Виховання дітей та кар'єра начальниці - цікаве поєднання. Я вважаю це звання на 100 відсотків вона заслужила за свою титанічну працю по відношенню до всіх. Недоспані ночі, незїдені сніданки, не нормовані робочі дні, не вчасний відпочинок- все це руйнує здоров'я, і в її випадку також. Та вміння не здаватися та йти до своєї цілі, будь то материнство,чи робота,роблять її просто супер.

X
X