Історії мам

Мама може все, але наша - може ще більше! :)
Сімейний затишок

Автор: Наталія Лех

Мама може все, але наша - може ще більше! :)

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Привіт, EVA. Насправді, вибрати номінацію для цієї жінки було найскладнішим кроком, адже,здається,вона може і вміє все.Але ж вона дійсно це може!Ця історія-про унікальну,дивовижну,сильну і незламну духом в моїх очах - жінку, а найважливіше те, що її звання - мама. І це найкраща номінація, якою її нагородив Всевишній.Мама двійні. Моя сестра. Пишу зараз цю історію,і вкотре розумію і зізнаюсь сама собі - наскільки вона зворушлива.Історія материнства моєї сестри Марії розпочалася дуже по-особливому.Вона з чоловіком на той час проживала на святих землях Ізраїля.Звістка про те,що їх скоро побільшає у сім'ї з'явилась їм на свято Благовіщення(а це ще й день народження сестри).Та дарунки Всевишнього на цьому не закінчувались.Через декілька тижнів дзвінок з далекого Ізраїля став для нашої родини величезним щастям і дивом - "У нас народиться двійня,сказали,що хлопчик і дівчинка".Ці сльози щастя досі відчуваю я на своєму обличчі.Знаєте,раніше,прочитавши чергову книгу,я думала,як це автор може усе так цікаво придумати.Але тепер я впевнена,що всі книги-це історії чиїхось життів.І,пишучи зараз цю історію,я думаю,мені б вистарчило слів,захоплення і вдячності, щоб написати ТОБІ книгу,сестричко!!! І ось уже 1 рік і 5 місяців вона - улюблена матуся, 24/7 - супергерой, 4 пори року/рік - бджілка-трудівниця.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Що її надихає? Насправді,своєю величезною і невтомною працею,це вона надихає усіх нас.Надихає бути сильною,ніжною,люблячою,турботливою,хазяйновитою,щирою,усміхненою.Надихає стати прикладом. Надихає бути мамою. А ми усі-друзі,рідні,знайомі-стараємось віддячити її за це своєю любов'ю і підтримкою,надихаючи її на нові звершення у житті. Адже, чимало вона віддала для того, аби отримати від Бога таке благословіння. Скажу направду, сестра-моє натхнення. Воно в ній, всередині її прекрасної душі.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Можливо,хтось з вас подумає-"ну і що тут особливого,кожна матір - сильна і всемогуча".Але я скажу - ВОНА особлива. Найперше , особлива для своїх діток.Ще в лоні своєї мами вони відчували ту любов і турботу.Вони допомагали їй досягти і здійснити її мрію,вони завжди були присутні,коли мама працювала,аби в майбутньому мати свою велику і затишну оселю.Вони відвідували Святі місця, відчували разом з мамою силу молитви,рухаючись у животику ,приємними поштовхами тішили свою неньку.Вони давали її надію і віру на новий день,адже це найбільший стимул у житті,дві найяскравіші зірочки,які серед темряви і непевності освічували її будь-які життєві стежини.І якщо їх би попросили описати свою матусю - вони б з впевненістю сказали: "Наша Мама - це наше життя, це наше диво. Скажіть,як можна виражати вдячність,і ми використаємо усі поради.Скажіть,як можна проявити усю любов і повагу,і ми зробимо усе,щоб вона була щаслива.Бо ще з перших днів,коли ми були у її лоні-вона дарувала нам щастя,ми народилися щасливими.Ми любимо маму.Мамо,дякуємо за ВСЕ.Дякуємо,що Ти наша мама."


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Про що мріє мама... Мама двійні мріє про сон,про додаткових декілька годин в добі,про те,аби хтось зготував сніданок,про те,аби не закінчувались підгузки:) А якщо серйозно, вона мріє про щасливу долю діток, про те,щоб їх оминали усякі незгоди... Вона мріє про сімейний пікнік на річці, що за її будинком, мріє про мир і злагоду у світі. Марія мріє і це її мрії, про них,якщо чесно ніхто знає, адже це так особисто... Та попри все ці мрії так хочеться здійснити. Так хочеться, аби усі вони ставали реальністю. Бо вона на це заслуговує.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Для мене вона не лише "Мама року", вона "Мама усіх років, століть,тисячоліть". Своєю любов'ю до Бога, до людей, до світу, своєю мужністю та скромністю вона заслуговує перемоги у всіх номінаціях усіх конкурсів про матерів, жінок, сестричок, найтурботливіших і найкрасивіших дружин. Та все ж ,для мене би було великою честю, якби EVA також визнала мою улюблену сестричку Мамою року! Бо для мене і досі видається незбагненним той факт - як можна півтора року, день у день , не спати, а лише дрімати, по декілька хвилин; як можна двійний візок та ще й з двома дітками винести на 1-й поверх до ліфта; як можна - встигнути приготувати для всієї сім'ї просто неймовірно смачну вечерю, прибрати усю квартиру, поговорити з рідними, розвиватися і вдосконалюватися всього за 1-2 години в день. Я думаю, це справді якась супер-сила. Може б це мені також одразу двох???)))) Я дивуюся тобі, я захоплююсь тобою. Ти найкраща. Ти мама яка може все і навіть більше!!!

X
X