Історії мам

Моя бабуся
Супербабуся

Автор: Анастасія Кочерга

Моя бабуся

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Добрий день!Я хочу вам розповісти про мою Супербабусю,яка виховала двох доньок ,трьох внуків,та виховує одну правнучку,я знаю що у світі є багато добрих та щирих бабусь,але для мене вона найкраща.Моя бабуся дуже гарна людина вона чудовий приклад для нас ,вона виховує нас гарними людьми , завжди прийде нам на допомогута на допомогу іншим тому нерідко вона приносить до дому тваринок які нікому не потрібні вона завжди погодує тваринок, у яких немає дому,або навіть іще забере жити до себе,у моєї бабусі Велике Сердце, вона народилася не в заможній сім'ї ,але своїми зусиллями та зусиллями мого дідуся вони дали нам гідне життя.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Моя бабуся гарна людина вона саморозвивається для себе та для нас .Вона дуже розумна читає багато книг , має гарний сад дерев а також чудові квіти .


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Вона найкраща виховала нас гарними людьми ,я буду їй до кінця свого життя вдячна,вона ідеальна бабуся та мама ,у світі ми не найдемо таких слів щоб описати яка вона чудова!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона мріє щоб усе було добре,був мир на землі,і всі люди були щасливими. Я вважаю що найкращим подарунком було б те що вона стала Найкращою мамою та Супербабусею !


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Я знаю є багато чудових бабусь у світі і для кожного їхня найкраща .Моя бабуся для нас найкраща тому що вона вклала у кожного з нас своє здоров'я, любов , частинку серця ,вона забувала про свої проблеми а наші ставила на перше місце,бабуся завжди казала гарні слова щоб батьки не кричали та захищала нас.Вона виховала нас усіх чудовими людьми і їй було дуже тяжко .Адже у нас велика сім'я. Я вважаю моя бабуся є Супербабусею та Мамою року!

X
X