Історії мам

Мама_маленький світ
Сімейний затишок

Автор: Андріана Смирнова

Мама_маленький світ

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя мама чудова людина!!! Без перебільшення!! Батько захворів багато років тому, вона весь цей час завжди поряд!! Вона, наша, опора, наш друг та порадник!!! Мама!!!! Мама вспіває працювати, доглядати за батьком(інвалід 1 ~А групи), займатися з 4~ною онукою, поратися по господарству, сказати тепле слово та дати пораду єдиній доньці, тобто мені!!! Для мами я та онука цілий світ, її життя та любов! Для нас вона найдорожча в світі людина!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Родина!!!!! Завжди була на першому місці!!! Мама тримає все на собі! Важка доля їй випала з хворим батьком, вона його незалишає і ніколи незалишить, бо ми родина!!! Ми все зможемо разом!!!!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Це настільки сильна духом людина, яка під час таких не легких життєвих обставин не гнеться і не підкоряється!!! Вона щира та добра, жартівлива, але одночасно справедлива і непокірна долі! Одним словом ~людина з вірою в серці та любовю!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мріє, щоб ми були здорові та щасливі! А найбільше хоче відпустку до моря з родиною! Я прагну щоб її мрія збулася!!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Ви знаєте як щодня бути біля хворої людини протягом багатьох років??? Вона нас не покинула, не зрадила нашу родину, а мовчки тягне не легку ношу!! При цьому всьому нас завжди підтримує та піклується про нас!!!!

X
X