Історії мам

Найкраща мама і успішна ділова жінка
Успіх

Автор: Наталія Яцев

Найкраща мама і успішна ділова жінка

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Мама є засновником власного бізнесу у сфері торгівлі будівельними товарами. Вона зуміла досягти успіху у цій "чоловічій" сфері діяльності.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Однозначно, родина надихає понад усе. Чоловік Олександр завжди підтримує її ідеї та нові починання, додає віри у себе. А для дітей мама слугує гарним прикладом того, як досягти успіху, як не здаватися і постійно працювати над собою та вдосконалюватися.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Ніжна. Мамині ніжні долоні лікують і розбиті коліна, і температуру. А голос дарує спокій та затишок. Сильна. Мама здолає усі перешкоди, вирішить будь-яке завдання. Впевнена. Завжди знає, чого хоче. Ставить високі цілі і досягає всоєї мети.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мама мріє підкорити Говерлу. Незабаром у неї ювілей і ми з родиною вирішили їй подарувати екскурсію на найвищу вершину України.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Нас-дітей-у мами двоє: 18 років та 4. Незважаючи на різницю у віці, ми дуже дружня родина. Мама прищепила нам почуття відповідальності, згуртованості, любові та злагоди. Матуся завжди багато працювала, але постійно дбала про родину, приділяла нам увесь свій час і зусилля (і до ЗНО та вступних іспитів у коледж зі мною також готувалася :-). Мама постійно буде моїм ідеалом, моїм прикладом. Вона ніколи не опускала руки напівдороги, завжди досягала своєї мети. Мама створила свій власний бізнес і досягла чималих успіхів у "чоловічій" сфері торгівлі будматеріалами. Вона для нашої родини є і опорою, і "подушкою", в яку можна пожаліться, і надійним порадником та прикладом. Тому наша мама-НАЙКРАЩА! Ми всі її дуже любимо та цінуємо.

X
X