Історії мам

Я щаслива мама!
Успіх

Автор: Юлія Баздирєва

Я щаслива мама!

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Я мама двох донечок. З появою другої дитини я зуміла втілити в життя свою давню мрію. На про тязі 9 місяців вагітності я удосконалювала англійську мову. Коли молодшій дитині виповнилося 2 місяці, а старша пішла у перший клас у мене з'явилися перші учні. Я була дуже ласлиіа, що наважилася. На протязі 3 років кількість учнів зростала. Мій час був прописаний по годинах, уроки з старшою дочкою, домашня робота, увага до молодшої. Коли вона пішла в садочок, я спробувала підти працювати вчителем англійської мови. Зараз темп мого життя не зменшився і мені це подобається.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Мої мрії і бажання надихають мене, в мене їх дуже багато. І вони поступово здійснюються, якщо звісно щось робити. Я зрозуміла тільки у 38 років, що освіта та самоосвіта така важлива. Вона дає можливість побачити світ. Я хочу показати дітям інші країни, подорожувати з ними. І що навчання це початок.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Моя старша донька часто дякує мені, бо я находжу слова, коли в неї немає бажання вчити уроки, або йти на урок вокалу в дощ. Іноді я сувора не без цього, але коли вона приносить гарну оцінку або медаль з музичного конкурса, вона згадує мої зусилля. Я самокритична і завжди знаю що є багато чому вчитися. Впевненість в собі, бороти складнощі, тільки варто почати, наполегливість, виходити із зоноии комфорту, бажання дізнаватись і навчитись. Вечорами я відчуваю втому, але це приємна втома, згадую, скільки я всьго зробила. Ось що мені допомагає рухатись вперед.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Я мрїю про можливість подорожувати, мати цікаву роботу, дуже часто завдяки професії є моживість жити в задоволення. Але ходити на роботу і щоб робота тобі подобалась — це скарб!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Я не знаю номінують мене чи ні, але я рада що розповіла вам трохи про себе. В мене часто питають подруги, родичі, коли я все встигаю. Я не завжди все встигаю, але було б бажання як кажуть. І головне, коли ти займаєшся улюбленою справою, то життя зовсім інше, яскравіше!

X
X