Історії мам

Я люблю свою бабусю
Супербабуся

Автор: Касянець Ольга

Я люблю свою бабусю

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Моя бабуся Оля дуже хороша. Вона дуже любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними, вірить у те, що кожна дитина може стати доброю людиною, вміє дружити з дітьми, бере близько до серця дитячі радощі і прикрощі, знає душу дитини, ніколи не забуває, що вона сама була дитиною. Адже вона по професії - Вихователь.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Діти - це її натхнення. Вони випромінюють радість при зустрічі і надихають її на креативні знахідки та творчі дії.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

В дитячому садочку до дня 8 березня ми вчили пісеньку про бабусь. Так от , ці слова дійсно про мою бабусю: "Чому буває дощик, чому трава росте. Чому співає вітер питаю я про те. Чому, чому, чому - не розумію я. Про все мені розкаже бабусенька моя." Моя бабуся про все знає: вона вчить мене співати, знає всі ігри на світі, а скільки віршів і казок вона мені розказала. Я її дуже люблю.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

В неї мрій дуже багато....але головне, чого вона хоче - це здоровя її родини. Я хочу, щоб моя бабуся завжди посміхалася і не журилася.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Для мене вона найкраща! І я хочу, щоб вона перемогла, тому що, хоч я і один онучок, але діток вона має дуже багато., які про неї згадують навіть уже в дорослому віці. Коли ми ідемо на прогулянку і з неї вітаються багато тьоть і дядь, згадують дитячі роки. Це значить , що вона дійсно ПЕДАГОГ з великої літери. Відомо, що дорога лягає під ноги того, хто йде, рухається вперед. Моя бабуся Оля завідувач дитячого садочка - людина, яка сміливо крокує вперед, яка надає всі можливості для вдосконалення, яка гордиться та любить свою професію.

X
X