Історії мам

Найкраща матуся і дружина :-)
Сімейний затишок

Автор: Іван Сорока

Найкраща матуся і дружина :-)

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Її звуть Мар'яна і вона просто суперово справляється з усіма завданнями і викликами в житті, дає раду нашому шаленому і нестримному синочку, при чому коли мені вже хочеться википіти від його чергових затій, вона ще терпеливо старається пояснити йому спокійно словами чому це та інше не можна робити. Живемо ми окремо від батьків і у нас не дуже велика квартира, а речей у ній дуууже багацько, тому що окрім цілої купи хатніх справ у моєї дружини є цікаві хоббі, пов'язані з шиттям, малюванням та іншими творчими цікавинками. Ну так для кращого розуміння, то в нас вдома є ще її майстерня з швейними машинками, складом тканин та іншими штуками. Завжди дивуюся як Мар'яні вдається з повного безладу як після бомбардування (без перебільшень) одного дня перетворити нашу оселю в затишну, охайну і чистеньку наступного ж дня, щоправда такою оселя буває недовго і тоді все знову чергується :-) Якщо чесно, то деколи навіть по білому заздрю її невичерпному натхненню щось творити, до прикладу одне з її останніх захоплень це мальованки, чи як там їх (дерев'яні крашанки), то одного дня вона захотіла їх малювати, а далі вона вже не спить пів ночі та втілює це в життя і найголовніше, що вона не робить цього з якоюсь думкою про те, щоб розбагатіти, а просто робить, тому що їй це довподоби… Моя думка, що Мар'яна то просто супер крута жінка, котра терпить мене, а це дуууже не легко, добре виховує нашого сина, дбає про наш затишок, пам'ятає про подарунки усім похресникам, родичам, друзям і придумує їх, а частенько навіть сама їх виготовляє, а і ще мало не забув - вона ще й дуже і дуже смачно готує !


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Думаю, що найбільше натхнення Мар'яна черпає від нашого сина, хоч він і розбишака рідкісний, про те він у нас є диво і він зкріплює нашу сім'ю та заради нього і заради одне одного ми працюємо над собою. Ну і звісно ж для неї натхнення дають її хоббі, тому що коли Мар'яна знаходить час на них, то в цей час вона справді заряджається невичерпною енергією.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Наш син Давид часто називає Мар'яну - моя матуся, тому думаю що він розповів би про неї тільки найкраще, а саме яка вона добра, любляча, чуйна, турботлива, охайна, чесна, акуратна супер матуся !


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Мені б хотілося подарувати їй власну майстерню для її творчості, щоб кожного разу їй не приходилося все прибирати і займатися хатньою рутиною, а тоді знову діставати все і вже втомленій щось творити. Так вона б могла просто прийти в свою творчу майстерню де все вже є на тому місці де потрібно і просто творити та заряджатися позитивною енергією... І колись я таки їй це подарую то точно !


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Тому що Мар'яна, не жаліючи себе, дбає про тих хто є поруч, вона чудово виховує сина, прекрасно дбає про свого чоловіка (про мене), зберігає наш домашній затишок, підтримує, допомагає, щиро любить та не зважаючи на жодні образи - вміє пробачати і для мене вона супер кохана дружина, супер матуся, супер дочка для своїх батьків, супер творча особистість, ну і просто супер дивовижна жінка ! Мабуть через це все я б дуже хотів щоб Мар'яна таки отримала звання, тому що моя думка - вона варта його.

X
X