Історії мам

Крізь терні до зірок
Сімейний затишок

Автор: Ангелина Рембез

Крізь терні до зірок

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Зараз мені 22 роки. Коли мені було лише рік від народження моя мама пережила розлучення, яке тривало близько року. Потім мій тато повернувся. Та коли мені було 15 знов покинув сім’ю. Про перше розлучення я не здогадувалась все своє життя, і мама не розповіла б, якби тато не вчинив таке знов. Я була у повному шоці мій світогляд рухнув в одну хвилину. Цей момент поділив наше життя на до та після. Говорять, що розлучення прирівнюють до того, наче тебе збила машина. Так ось, моя мама пережила удар вантажівки. Я пишаюсь її силі волі. Та вмінню прощати людей, за їх вчинки.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Я вважаю, що її надихає море. Вона обожнює прогулянки вздовж берега. Та з несамовитою любов’ю ніжиться влітку під сонцем та плескається в морі. Я звісно ж стараюсь бути опорою для неї та промінчиком щастя. А також три наші котики (до речі останню з них приютила, як не дивно, не я, а вона). А також вона полюбляє шопінг. Вона любить всілякі дрібнички. До того ж дуже любить магазин Eva та э власницею картки.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Присвячую моїй дорогій матусі. Яка завжди підтримувала мене та любила понад усе на світі. Людині, чий кругозір ширший за багатьох людей. Думки наші з тобою сягають зірок. Дякую тобі за те, якою ти мене виховала.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Я думаю, що мріє вона про подорож за кордон. Особливо до сонячного Египту.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Моя мама, Рембез Олена Миколаївна, заслуговує бути ліпшою, адже вона сильна особистість. Працює понад 20 років лікарем-стоматологом. « Я не розумію, як можна обманювати людей на кошти - каже вона - От якби до мене прийшли і сказали б нема коштів , а болить зуб. Я б звісно ж вілікую». От я запам’ятала ці слова. У неї добре серце. І тварин вона дуже полюбляє. Кожного дня для наших котиків та котів у дворі готує каші.

X
X