Історії мам

Частинка маминого серця зі мною
Велике серце

Автор: Марія Гаврилюк

Частинка маминого серця зі мною

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Для мене мама це велике і чарівне серце, яке зігрівало мене протягом мого життя. Це серце наділене добром, щястем , натхненням, любов'ю, розумов, працею, красою, здоров'ям, силою, витримкою, підтримкою, чарівним голосом та звичайно дітьми. Мою матусю звати Світлана. Це ім'я дуже світле і сонячне, як її серце. Вона вміє смачно готувати, гарно прибирати, відводити братика до садочка, допомагати з уроками, виховувати молодшого брата та встигати працювати на роботі. Ми їй дуже вдячні, що вона в нас є.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Для моєї матусі натхнення не треба. Це вона всю нашу сім'ю надихає, а ми їй звісно допомогаємо та радуємо її кожним днем, своєю усмішкой. Їй дуже подобається коли ми радісні і всміхаємося. Мені здається що надихає мою матусю наша усмішка та радість, що ми здорові і в нас все добре.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Моя матуся світла і відкрита. Вона завжди прийде на допомогу! Її чарівний і спокійний голос зворушливо та таємно проникає в моє серце. Її щира усмішка робить мене спокійною і впевненою що все буде гаразд. Для мене вона завжди молода та гарна! Мамині руки для мене на вагу золота. Вони дуже смачно готують, гарно прибирають, виховують, навчають, допомогають в біді і звісно гарно в'яжуть та шиють. Ноги стрункі, волосся шовкове, очі як небо, а щічки рум'яні. Це все доповнює та складає мою матусю!!!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Моя мама дуже багато працює. Кожного дня кухня, квартира, робота, діти. Вона мріє про море і тому дуже хочеться їй подарувати поїздку на море, щоб побачила вона ці чудові хвилі, поплавала та відпочила від рутини. Для її здоров'я та релаксу підійде спа салон тому, що від її навантаження іноді болить спина і вона просить мене робити їй масаж, але я з задоволенням для неї все зроблю, адже вона подарувала мені життя! Моя матуся була б щаслива навіть від виставки картин, ручної вишивки або музею. В неї просто немає часу для духовного розвитку. Я її розумію і на її день народження (4 квітня) хочу подарувати квиток в музей.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Я вже багато написала про мою маму. Про її велике, чудове та гарне серце, яке наділене багатьма рисами та трьома дітьми. Для мене вона найкраща матуся, яка виховала трьох дітей, навчила нас ходити, допомогати, їсти, жити та радіти життю. Саме вона нас годувала, одягала, виховувала, вчила, витирала після нас помальовані двері стіни, витирала розлиту воду, терпіла нас, дивилась на нас і думала кого ж вона виховувала. А зараз вона для мене ВСЕ!!! І звання "Мама року" для мене дуже важливе. Адже вона скільки всього для нашої сім'ї зробила. Вона навіть і не здогадується, що я про неї пишу. Я би дуже хотіла щоб моя мама незнаючи не про що. Побачила що вона "Мама року" і щоб була вона в шоці і розуміла, що все що вона робить для мене, брата, меньшого брата та тата було не просто так. Я хочу щоб вона була щаслива та впевнена що не просто так вона знаходиться тут в нашому житті. Я хочу щоб всі люди бачили, які бувають мами з великим серцем, яке треба поділити на всю сім'ю. І треба роздати кожному свою частинку. Для мене мамина частинка серця буде на ЗАВЖДИ. В тексті я хотіла дуже багато всього розказати, але не вистачить слів. Так як пишу я цей твір про мою матусю сама думаю вийшло гарно. Дякую всім хто прочитав мою історію про мою маму - Світлану. Я думаю всі будуть цінувати та шанувати свою маму, гордитися що вона в є в нашому житті. Вона для нас все! Вона всіх може замінити і перукаря, майстер шефа, вчителя, вихователя, психолога, лікаря, домогосподаря. Мама для нас навіть телефон замінює. Можна спитати все що нас цікавить, а вона нам все гарно розкаже. Любіть, шануйте, гордіться тим що у Вас є матуся, яка подарувала Вам життя. Я думаю всі розуміють, що як би не було б жінок, матусь нас би не було. Ми не могти б зараз жити, будувати своє життя та допомогати всім в скруту годину. Любіть ваших мам і робіть їх самими КРУТИМИ і НАЙКРАЩИМИ мамами року і світу. Дякую всім за увагу!!!

X
X