Історії мам

Бути усміхненою мамою - запорука щастя
Натхнення

Автор: Карина Чернуха

Бути усміхненою мамою - запорука щастя

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Мені хочеться розповісти про свою маму усьому світові. Вона пише найкращі казки та оповідання для дітей. В її історіях добро завжди перемагає зло. Казки вчать думати, любити одне одного, не кидати в біді й бути щасливою людиною просто від того, що живеш на світі.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Мою маму, безумовно, надихаємо ми, її діти. А ще вона має жагу до життя й на все намагається дивитися з посмішкою. Минають турботи, розчарування, помилки, прорахунки, а любов не минає ніколи.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Наша мама щаслива, бо у неї є ми. А ще вона добра, лагідна, в неї красива посмішка й вона найкраща.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона мріє про люблячого чоловіка й затишок у родині. Немає найціннішого подарунка аніж час, проведений з люблячою родиною.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Мама року - це жінка, яка не свариться, не чинить гвалт на усю квартиру... Не біжить за ліками на кухню при будь-якій дрібниці. Не сумує через нестачу грошей чи не кричить за розбиту чашку. ЇЇ очі сповнені добром. Вона хоче займатися творчістю й дарувати свої казки дітям усієї України. Вона любить дітей і знає, як зробити їх найщасливішими... І все це про нашу найкращу матусю.

Моя мама - письменниця. Вона завжди підтримує різноманітні творчі заходи для дітей. У ліцеї, де вона працює, мама створила Літературну студію, де навчає дітей писати вірші, казки, оповідання. Біля неї завжди є малеча, з якою мама ділиться своїми ідеями, розповідає їм різноманітні історії та читає свої вірші. Так, вона проводить для дітей різноманітні конкурси, де діти змагаються за звання кращого юного письменника. Це допомагає їм самореалізовуватися, бути незвичайними та впевненими. Мама підтримує різні соціальні заходи. Відвідує разом із колегами дитячі будинки. Дарує діткам частку тепла й обов'язково свої вірші. 

Наша мама надихає нас на різні творчі ідеї. Завдяки їй я малюю маслом, пишу казки. Я не боюся висловлювати свою думку, не боюся бути творчою. Наша мама - приклад для усієї нашої родини. Особливо для молодшого Кирилка. Він має дуже розвинену уяву й багато фантазує, складає свої історії. Важливо завжди думати про хороше, у будь-якій ситуації залишатися людиною, саме цьому нас вчить наша улюблена мама.

X
X