Історії мам

Формула нашої великої родини: 1+1=8 :)
Велике серце

Автор: Юлія Туржанська

Формула нашої великої родини: 1+1=8 :)

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Протягом останніх 12 років виховує разом із коханим чоловіком 6 чудових діточок (3-х хлопчиків і 3-х дівчаток), при цьому виглядає, як часто зауважують оточуючі, як дитина років 20-ти))) при своїх 32. Усі дітки народженні від одного чоловіка, у різні роки :) Кожна дитинка бажана та улюблена! Під час перших двох вагітностей отримала вищу освіту із червоним дипломом у КНУ ім. Тараса Шевченка. Тато працює лікарем. Стаж безперервного грудного вигодовування - майже 12 років. Часто друзі та знайомі, хто знає про кількість діток у нашій родині, звертаються за порадою, навіть, буває, дзвонять до мами як до лікаря))) Старші троє діток навчаються у школі, усі шестеро діток займаються додатково на різних гуртках. Усією родиною відвідуємо спортивний комплекс разом із басейном, сауною - вважаємо надзвичайно важливим привчити діток з дитинства до здорового способу життя у поєднанні зі спортом. Дуже любимо подорожувати світом усією родиною, користуємось літаком і у перші місяці після народження і у останні місяці вагітності :) Намагаємось історією нашої родини ділитися у соц. мережах (фейсбук, інстаграм, Ютюб, мамлайф) - часто отримуємо фідбек від підписників про те, що наш досвід надихнув на народження ще однієї дитинки, відвернув думки про аборт або ж дав сили справитися із труднощами та "вигоранням" - це особливі досягнення для нашої родини і надзвичайно цінні! Ще одне досягнення нашої родини (так, саме родини, адже кожен приймає участь у допомозі бідним) - мама Юлія є головою громадської організаії, яка допомагає разом із багатьма добрими людьми, багатодітним родинам, родинам, де є сироти та особи з інвалідністю, переселенцям, малозабезпеченим сім'ям та усім, хто опинився у скрутному становищі. Усі разом ми роздаємо продукти, організовуємо свята, водимо діток у розважальні центри - усмішки цих діток та їх батьків - головна нагорода за наші старання.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Працювати над собою примушує розуміння недосконалості і бажання розвиватись та бути справжнім прикладом для діток - мама часто мотивується історіями інших успішних багатодітних матусь. Також є соціальна відповідальність перед тими, хто дивиться на нашу родину (віртуально та фізично), дуже хочеться аби статус "Багатодітна родина" у нашій країні асоціювався із справжнім багатством, яке не можна купити за гроші, і викликав відчуття поваги, як це відбувається у більшості європейських країн. На жаль, інколи реакція людей засмучує... Велика кількість людей у громадській організації також накладає певну відповідальність і вимоги до розвитку та вдосконалення.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

На 8 березня четверо старших діток зробили листівки, мабуть, вони найкраще можуть відповісти на це запитання: старші хлопці зробили чудові квіти з паперу зі словами "Я тебя очень люблю!", а старші дівчатка намалювали малюнки, підписані так: "Мамочка, я тебя очень люблю и жить без тебя не могу", "Я тебя люблю, я тебя обнимаю и я тебя целую" ))) Дітки ще маленькі, саме так зараз вони висловлюють свою любов)


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Будинок: гарний, світлий, великий будинок із великою зеленою територією навколо...


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Досить часто оточуючі, зустрічаючи нашу родину, кажуть про те, що мама справжній герой, "Мама героїня" і про те, що пам'ятник треба ставити))) Мабуть, до геройства справжнього ще далеко, звання "Мати героїня" дадуть трошки пізніше, коли п'ятому буде п'ять років, пам'ятник краще не треба :) А от звання "Мама року" - це було б дуже цінною та особливою нагородою.

Часто друзі та знайомі, хто знає про кількість діток у нашій родині, звертаються за порадою, навіть, буває, дзвонять до мами як до лікаря))) Старші троє діток навчаються у школі, усі шестеро діток займаються додатково на різних гуртках. Усією родиною відвідуємо спортивний комплекс разом із басейном, сауною - вважаємо надзвичайно важливим привчити діток з дитинства до здорового способу життя у поєднанні зі спортом. 

X
X