Історії мам

Улюблена посмішка
Супербабуся

Автор: Олена Плаксина

Улюблена посмішка

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Коли я була маленькою, дуже часто думала чи зможу стати такою ж гарною матусею, яку маю я. Для мене головною нагородою було коли мама посміхалась, адже вона робила усе що треба для мого щастя та щастя моїх двух сестер. Після смерті нашого батька вона змогла не тільки зібратися духом та продовжити жити, але й виховала нас і випустила у доросле життя, і нехай навіть придане було не у вигляді валюти чи коштовностей, найголовніше - любляче сердце вона в нас вклала!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Її три доньки та вже троє онуків змушують нашу бабусю бути на висоті і відповідати усім вимогам сучасності! Вона і рецепт у ютубі знайде і без інтернету зможе зробити вечір цікавим, а вечерю смачною!


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Вона неймовірно універсальна! Стільки встигати і мати сили ще посидіти та поговорити про твої мрії, проблеми та питання, які тебе хвилюють! Вона вчила завжди приймати людей такими як вони є і бачити в них прекрасне. Менше жалітися, а більше дякувати. Дарувати людям посмішки, і завжди пригошати гостей найсмачнішим що є в домі! Поважати старших, не реагувати на критику агресивно, та завжди вчитися! А у неї нам хотілося вчитися завжди!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Її життя не було солодким, але у будь який час: тяжкий чи веселий, вона знаходила потрібні слова і її підтримка була безцінною. Зараз мама допомагає нам із нашими дітьми, своїми онуками. Відпочивати у неї немає часу і можливості, так як вона того заслуговує, тому, мрію, щоб вона відпочила по королівські, хоча б раз у житті, бо вона того заслуговує!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Мама року, бабуся року, посмішка року і ще багато номінацій - усі її! Зараз, в нинішньому світі, важно залишатися оптимістом, а вона тримає цей статус і вчить цьому і нас, і онуків! Не знаю жінки добрішої та мудрішої!

Після смерті нашого батька вона змогла не тільки зібратися духом та продовжити жити, але й виховала нас і випустила у доросле життя, і нехай навіть придане було не у вигляді валюти чи коштовностей, найголовніше - любляче сердце вона в нас вклала!

X
X