Історії мам

Найкращий мотиватор- власний приклад
Успіх

Автор: Наталія Осадча

Найкращий мотиватор- власний приклад

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Найбільше досягнення як на мене- це неймовірний досвід, який отримують їхні дітки подорожуючи і розвиваючись разом з батьками! Нові проекти, нові країни для обміну знань - все це поєднується з дітками, які вбирають в себе нові враження як губка і старший синочок в свої 5 рочків розуміє англійську мову і досить добре як для дитини спілкується нею, адже мама спілкується з ним англійською частіше ніж українською. Вона проводить чудові англійські клуби, де легко, приємно і цікаво спілкуватися, де є життя таким як воно є, коли робиш те що любиш, а це в свою чергу дозволяє зробити їхні мандрування по країнах цікавими і насиченими, з хрусткими місцями та пікантними зустрічами, ароматними пригодами та ситуаціями з кислинкою. Це історія про трішки божевільних, неймовірно закоханих, подекуди втомлених і дуже Щасливих людей. Їхні історії - про те, де міста переплітаються з селами, де з мальовничих гір виринає блакитне море, де теплі ніжки біжать по холодному океанському піску, де не існує часу чи сну по режиму, не існує мрій, адже вони реальність, де серця наші найпотужніші двигуни, а у снах старенькі скриплячі трамвайчики. У їхніх історіях вирують безліч емоцій та відчуттів і я дуже пишаюся, що маю таку неймовірну сестричку!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

На мою думку саме дітки і коханий надихають робити ті неймовірні і здавалось би неможливі речі, які їм вдається поєднувати і відчувати себе живими, справжніми, щасливими, а ще- батьки, які також своїм прикладом показують смак мандрувать і потрібність в знаннях англійської мови в сьогоденні


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Старший синок сказав би так- i have the best mom in the world and i love my mom very much, а донечка лиш вчиться говорити, але вже каже мама люблю, підходить і міцно обіймає свою матусю


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Вона любить відчувати себе вільною і щасливою, любить релаксувати і весело проводити час, подорожувати і надихатися природою і новими знайомствами, обожнює природні релакси, а головне- мріє подорожувати по світу з дітками та чоловіком, адже в сім‘ї відчуває свою наповненість і потрібність, вона дуже енергійна і довго не сидить на одному місці, привчає і діток, що життя- це рух!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Моя сестричка - найкраща в світі матуся, спортсменка, оптимістка і взагалі чудова людина! Ви тільки уявіть- 34 дні, 10200 км, 10 країн, 2 дорослих та 2 дітей. Завдяки любові до англійської мови і до пізнання світу- вони доводять нам те, що подорожувати - це легко! Ось як вона говорить про їхню чергову мандрівку: Подорож - це зустрічати старих та нових друзів у різних куточках Європи, це ділитись враженнями,життєвими історіями та досвідом за чашечкою теплого чаю; ходити на екскурсії по виноградникам та пити справжнє вино, відчувати себе королівською сім"єю на сніданку у німецькій родинні та їсти хурму з їх фруктового саду; ночувати у амбасадора каучсерфінгу у Люксембургу, отримувати душевні подарунки від французьких та португальських друзів, готувати разом картопляники для дітей з бідних сімей у Порто, розповідати про Україну і її добрі та не дуже історії. Ласувати шоколадним пирогом від справжньої француженки у центрі Парижа Марі та танцювати під Даху Браху у центрі Марселя. А ще Go Bananas над Атлантичним океаном із українцями. І все це з людьми,які схожі і відмінні від нас. І все це наші сімейні подорожі!

X
X