Історії мам

Невідкладна допомога
Супербабуся

Автор: Любов Марчук

Невідкладна допомога

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Вона найкраща матуся, бабуся та дружина!!! Ще вранці поки ми спимо, наша бабуся навшпиньки готує сніданок ( кожному індивідуальний), порається за хатніми справами та біжить на роботу. Постійно телефонує, тривожиться та підтримує нас. А прийшовши з роботи втомлена, намагається взяти малюків аби я, донька, випила спокійно каву. Коли хворіють мої діти, моя матуся молиться, тримає їх на руках, обіймає та втішає нас з чоловіком ... Можна ще продовжувати писати безліч позитивних характеристик, але всі вони ведуть до єдиного - вона найкраща!!!


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Наша бабуся альтруїстка: її щастя - це наше щастя!!!! А надихають її два маленькі сонечка - Владиславчик та Святославчик!)


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Добра, мудра, любляча, турботлива сама_сама!!!!!!!!


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Найкращий дарунок , що є в світі! Але дуже хотілося б, щоб вона трішки відпочила!)


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Тому що це дійсно так! Вона найкраща матуся та бабуся! Любимо її безмежно ❤️❤️❤️❤️❤️

Ще вранці поки ми спимо, наша бабуся навшпиньки готує сніданок ( кожному індивідуальний), порається за хатніми справами та біжить на роботу. Постійно телефонує, тривожиться та підтримує нас. А прийшовши з роботи втомлена, намагається взяти малюків аби я, донька, випила спокійно каву. Коли хворіють мої діти, моя матуся молиться, тримає їх на руках, обіймає та втішає нас з чоловіком ... Можна ще продовжувати писати безліч позитивних характеристик, але всі вони ведуть до єдиного - вона найкраща!!!

X
X