Історії мам

Мій дім моя фортеця
Сімейний затишок

Автор: Юлія Мельник

Мій дім моя фортеця

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Що таке щастя, запитаєте Ви мене!? Можливо, кар'єра, гроші, успіх, тощо.... ? Безперечно, - це все складові комфортного буття, проте, моє щастя - це мій "дім"! Я не можу уявити як я раніше жила не маючи такого великого щастя, Божого дару, моїх синів! Найбільше досягнення - це їх щасливі очі, та сповнене любові моє материнське серце, звісно, без все сторонньої допомоги найдорожчих я не завжди впоралася б.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Незважаючи на те, що мої дорогі синочки ще зовсім маленькі, різниця у нас 1.6!))) Я продовжую розвиватися та працювати над собою, адже розумію, що для формування їхньої особистості важлива роль мами, як успішної жінки( оскільки саме вона, перша жінка в житті хлопчика). Я захистила кандидатську дисертацію, читаю наукову літературу, та не забуваю про власний стиль та імідж!)


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Вони ще маленькі, не раціоналізують. Будуть керуватися емоціями....Ключові слова старшого сина (йому два роки): гарна, люблю, цьомаємося, обійми, носиками тремося ....))) Виникає єдина асоціація - ніжність та любов у кожному подиху).


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Це не дарується .... Нехай Господь збереже те що я маю, дарує нам здоров'я та благополуччя!


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Випадково разом з чоловіком відкрили це повідомлення і він сказав: " Подавай заявку! Це сто відсотків про тебе, адже за два роки ти народила мені два прекрасні сина, ти живеш лише ними, купаєшся в любові, ти ресоціалізувалася заради того аби не пропустити жодного їх новоутворення ... Хто ж ще може бути мамою року як не ти,!!!!?" Знаєте, і нехай це буде егоїстично, але я погодилася!❤️❤️❤️

X
X