Історії мам

Багатодітна мама
Сімейний затишок

Автор: Олеся Вненк

Багатодітна мама

Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!

Основне натхнення це саме діти.Які надихають жити,не дозволяють здаватись коли важко і дають крила коли падаєш.


Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?

Сім'я є основним мотиватором для того щоб працювати над собою, здобувати нові знання ,вивчати та освоювати нові професії, бути успішною , талановитою,щасливою мамою і кайфувати від материнства.


Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли? Які слова були б у присвяті до книги про її життя?

Уважна і терпелива матуся. Хороша мама та дружина. Рідна людина яка підтримує в любій ситуації. Хороша господиня в домі якої завжди смачно пахне.


Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?

Безумовно кожна мама мріє про те щоб її діти завжди були здорові та усміхнені, але якщо відверто то кожна мама мріє про відпочинок і релакс.)))) Тому хотілося б їй подарувати час для себе, час на манікюр, макіяж та зачіску . Здається такі дрібниці але це дуже потрібно кожній матусі.


Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Тому що вона мама трьох, трьох красунечок, двоє з яких двійнятка. Це мама герой яка взяла себе в руки і вирішила що зі всім можливо справитись якщо є заради кого жити.Вона навчилась боротись з втомою і робити для своїх дітей все як найкраще.Здатна на все заради їхньої усмішки. І готова йти на пролом щоб не бачити сліз на їхніх очах. Це людина яка ніколи не здається і вкладає в своїх дітей все найкраще.

X
X