Від ускладнень після пологів до справи життя
Блогер

Від ускладнень після пологів до справи життя

Автор: Лілія Бойко

Мене звати Лілія Бойко і моя історія про те, як завдяки складнощам після пологів я зайшла своє покликання і допомогла сотням жінок знову полюбити себе.

 Я завжди мріяла про велику сім’ю, але ніколи не думала, що материнство стане для мене таким складним. Я відповідальна мама - ми відвідували школу майбутніх батьків, я перечитала купу розумних книжок, але абсолютно не була готова до того, що зі мною трапиться..
 Мабуть ви знаєте як почувається жінка після пологів. Але окрім турбот, які лягають на плечі жінки у цей момент, я протягом 2-х місяців була повністю прикута до ліжка і фізично не могла доглядати за власною дитиною, а потім ще й виявилось, що у мене діастаз - розходження прямих м’язів живота. 

Він іноді трапляється після народження двійні або третіх пологів і дуже рідко після перших. Зазвичай живіт повертається до нормального стану протягом місяця, а при діастазі цього не відбувається, і навіть через півроку після пологів я досі вигладяла як вагітна.

 Було важко морально - я звикла бути стрункою і просто не впізнавала себе у дзеркалі. Я думала, що це назавжди. І на піку відчаю я просто поставила перед собою камеру і розказала про свої відчуття, переживання і страхи. 

Для мене це скоріше була чисто психологічна вправа - щоб виговоритись, бо мої подруги ще не мають дітей і просто не зрозуміли б мене, але вирішила викласти це відео на YouTube.

 Уявіть моє здивування, коли наступного дня я відкриваю відео, а там вже купа коментарів від мам з такою ж проблемою, вони почали знайомитись між собою, підтримували одна-одну, і дякували мені за те, що я наважилась відверто поділитися почуттями, про які не прийнято говорити вголос. 

Новоспечена мама за замовчуванням має бути мега щасливою, і це навіть ознака поганого тону казати, що ти чимось незадоволена. Хоча реально часто стан речей далекий від красивих фото в Instagram, з якими асоціюють материнство. Я створила групу, у якій мами ділилися своїми турботами, мотивували одна-одну, заохочували і я відчула своїм обов’язком стати для них прикладом. Я почала шукати як боротися з діастазом в інтернеті - на російськомовних сайтах інформації не було, я перейшла на англомовні ресурси і таки знайшла британську програму вправ, переклала її і виклала на своєму каналі. Дізналася про косметологічні процедури, якими можна покращити стан живота, і теж показала у своїх відео. 
З того часу пройшло вже більше 3-х років, але досі я майже щодня отримую подяки від мам за те, що мої відео допомогли їм повернути красу, знову повірити у себе і полюбити своє тіло. Блогінг мене дуже захопив, я познайомилась з купою прекрасних мам по всьому світу, ми організували групу мам-блогерів, з якими регулярно зустрічаємось. Я провела свою вечірку для відеоблогерів Ukrainian Video Fest PARTY, у якій прийняли участь близко 60 топових ютьюберів України, і навіть мені, єдиній з України, пощастило відвідати найбільшу конференцію для відеоблогерів у світі - VidCon у Лос-Анджелесі.

 У своєму блозі я показую наш стиль життя і те, чим захоплююсь. Ми часто подорожуємо всією сім’єю - перший раз полетіли з сином, коли йому було 1,5 і одразу у США на півроку! Минулу зиму ми провели у Тайланді. Зараз я багато часу приділяю фото та відео. На моєму YouTube каналі вже майже 30 тис. підписників. У травні я закінчила школу телеведучих 1+1, тепер дипломована ведуча розважальних шоу, і викладаю блогінг у Вищій школі Media & Production 1+1. 

 Мене часто запрошують розказувати про блогінг та реалізацію в декреті, я співпрацюю з відомими брендами, та головне - я знайшла справжнє покликання і своїм прикладом показую, що усі обмеження лише у нас в голові.

 Я не знаю як би склалося моє життя, якби не те одне відверте відео, яке стало початком моєї блогерської кар’єри. Якби я не зіштовхнулася з проблемами після пологів, я би не змогла допомогти стільком жінкам заново повірити і полюбити себе.

 Не сама подія, а лише наше ставлення до неї визначає позитивне і негативне. З такою установкою у житті ви матимете один лише позитив!
 
Підписуйтесь на мої блоги: - 
YouTube >> youtube.com/lilyboiko 
- Instagram >> instagram.com/boikolily - Facebook >> facebook.com/boikolily