Моя мама - бджілка-трудівниця
Сімейний затишок

Моя мама - бджілка-трудівниця

Автор: Наталія Пачків

Моя мама Зоряна є доброю, натхненною, коханою. Цей список можна продовжувати ще дуже довго. Вона постійно трудиться як бджілка щодо облаштування будинку та побуту в оригінальний формі, незвичайний спосіб. Постійно старається стати і залишитися найкращою мамою. Іноді вона повинна вставати ще у 4 ранку для того, щоб все встигнути і себе привести до порядку і усі-усі домашні справи. Іноді мені здається, що це все неможливе і бути мамою це взагалі не підйомна робота для такої тендітної мами.

 

Незважаючи на напружений темп роботи і специфіку праці начальника, моя мама — найлагідніша у світі. Всі мої спогади з дитинства і до сьогодні сповнені любові, тепла і світла. Це — її заслуга з татком. Мама навчила мене «золотому правилу», яке працює усюди, і вдома, і на роботі, і в суспільстві загалом. Ось це правило: «Як хочеш, щоб ставилися до тебе, так стався і до інших». Не можу не поділитися ще кількома її життєвими мудростями: «Перед тим, як щось зробити чи сказати людині — постав себе на її місце», «Думай насамперед про інших людей», «Коли робиш комусь приємне — роби це від усього серця і не очікуй нічого натомість».

 

Завдяки маминому прикладу мене знають як безкорисливу і щиру людину. Завдяки її старанням у школі в мене був найгарніший почерк, та й зараз він не дуже зіпсувався. Мама навчила мене усе робити якнайкраще, прагнути до ідеалу, щоб ні за що не було соромно. Якби не мама, я б, може, і не знала, як бути щасливою донькою, а згодом і щасливою жінко, дружиною. Її приклад успішної, гарної і мудрої у мене завжди перед очима. Моя мамуся у неповні 45 встигла стати супербабусею, успішним начальником, ідеальною дружиною і мамою. Я не знаю всіх її планів, але впевнена, вона ще не раз здивує мене. Хочу, щоб про неї дізналися всі і пораділи моєму щастю разом зі мною!