Шлях до маленьких сердець
Натхнення

Шлях до маленьких сердець

Автор: Вікторія Біла

Мама – це цілий світ для дитини. Це перші кроки у великий незнаний світ, перше натхнення, перша усмішка. Вона подарувала нам неймовірну річ, яку неможливо оцінити – наше життя. Моя мама – Біла Ірина Миколаївна – насправді незвичайна, сильна і найдобріша людина у світі. Я переконуюсь у цьому кожного дня, кожної години і хвилини.

 

Не треба бути супергероєм з фільмів чи коміксів, аби робити справжні дива у реальному житті. Майже кожного дня моя улюблена матуся проводить на роботі у дитячому садку. Лише задумайтесь на хвилю – вона ростить майбутніх професорів, акторів, діячів науки, або можливо навіть космонавтів! Поки вони ще зовсім маленькі, і досить часто бантики бувають більше, аніж самі дітки, але це лише справа часу. Уявіть, наскільки багато повинно бути любові, турботи, ласки и ніжності у людині, аби ніхто із маленьких людей не відчував себе покинутим. А як щодо виховання? Привити у дитині із самого її дитинства чесність, турботливість і почуття вдячності – це дуже тонке мистецтво. Проходять роки, і чи не кожна вихована дитина може із щирістю сказати величезне "Дякую", за те, що саме МОЯ мама стала тим прикладом, другою родиною у дитячому садку, завдяки якій шлях у життя починається так легко.

 

Не дивлячись на роботу, моя мама змогла зробити ще мільйони інших справ. Кожного дня – родина, я, татусь, собака і кішка. І кожному потрібно приділити хоч трошки уваги. Коли ми разом – ми всемогутні. Допомагає нам наша невичерпна любов. А надихає нас мама. Лише її руки – найтепліші, і завжди зігріють. Лише її погляд – наймиліший, найдобріший, він завжди скаже тобі без зайвих слів про свою любов. Моя мама – не лише мама року. Вона мама цілого життя.