Як стати успішною матусею?
Успіх

Як стати успішною матусею?

Автор: Юлія Тікунова

Я розповім про себе, та своє життя. На даний час перебуваю в декреті. Маю двох прекрасних донечок Єлизавету (7 років) та Дарину (2 роки). В мене найпрекрасніша родина, коханий чоловік, будинок і прекрасна робота-хоббі.

 

Я досить часто замислювалася, хто я... Що якщо я вийду з декрету і стану розумово відсталою людиною, відсталою від моди, відсталою від всього життя і інноваційних технологій. Мій чоловік у вільний від роботи час займається музичним оформленням святкових заходів, в них колектив невеликий, не вистачало ведучої. Тож я і вирішила спробувати. Перше замовлення було ВЕСІЛЛЯ. Досить цікаве і цікаві вимоги. Вклала я в нього всі свої сили, готувалася місяць, хотіла, щоб все пройшло на УРА. Пошила костюми, зробила ще додатковий реквізит, підібрала музику... Ну от і настав той мій перший феєричний виступ... Мда... осад в душі залишився, пішло все не так, як планувала, але я не розгубилася, ще з дитинства мала яскраву фантазію і виходила з ситуацій легко. От і ця роль була наче в актриси. А ще пропало світло і проводити свято приходилося при свічках... романтика.

 

Свято закінчилося, отримала трішки нервовий зрив і захворіла, але не все то ж так. Через тиждень в мене інше замовлення, голосу немає, зовсім хвора, а в думках....людям то обіцяла, ще і виїзна церемонія, що робити. Рятує в житті одне, це віра в себе, це віра в свої сили і думки. Неділька пролетіла, я все ще хвора, голос хрипкий. От і церемонія... Так, що я можу сказати, це навіть додало перчинки в проведення! Я перший раз побачила, як наречений плаче на весіллі... Свято дійсно класне було, емоцій позитивні. Люди і увесь їх колектив прекрасний.

 

До чого вся ця розповідь? Всі мами, всі ми вкладаємо сили в наших дітей, всі ми створюємо затишок в домі, всі ми щиро і вірно, ніжно кохаємо своїх чоловіків. Але іноді забуваємо про себе, не віримо в свої сили. Шановні, мамочки, вірте в себе, ризикуйте, не завжди те, що перше - правдиве. В житті буває все і не вдача, і щастя... Ви повинні боротися зі всим, адже на наших плечах тримається родина. Слухайте своє серце, розвивайтеся і будьте найщасливішими мамами України!